Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, čierne, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Bakku
Kovová, v striebornej farbe, šírka 50 cm, výška 6,5 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Bakku
Kovová, tmavozelená, šírka 50 cm, výška 6,5 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Vita
Kovová, s úložným priestorom, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 48,5 cm
(6)
Na sklade
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Vita
Na kolieskach, kovový, 40x68 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, žlté
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Salino
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 26 cm, hĺbka 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 70 cm, hĺbka 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Bakku
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 6,5 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, čierne
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
96,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Middelfart
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Faffy
2 ks, čalúnené, zamatové, modré
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 120 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Dual Floor
Kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, v zlatej farbe, šírka 25 cm, výška 57 cm, hĺbka 22,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Cuadro
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, v zlatej farbe, šírka 67 cm, výška 66 cm, hĺbka 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Tilo
Poschodová, z recyklovaného dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 53 cm, výška 70 cm, hĺbka 10 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Lavica Amandola
Polstrovaná, sivá, šírka 59 cm, hĺbka 39 cm, výška 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Malila
4 ks, čalúnené, svetloružové
Doručenie od 16. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Arki
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, svetlosivá, šírka 60 cm, výška 16 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Salla
Poschodová, z jedlového dreva, povrchová úprava: farbenie, zelená, šírka 49,5 cm, výška 40,5 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, čierny, počet fliaš 12, čierny, šírka 30 cm, výška 46 cm, hĺbka 18 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet fliaš (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Cuadro
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, matný, čierny, šírka 67 cm, výška 66 cm, hĺbka 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, modré/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, hnedé, výška sedadla 63 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Dual
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 16, čierny, šírka 8,5 cm, výška 90 cm, hĺbka 52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
80,80 €
s kódom
101 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 64 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Polica Mataram
Poschodová, kovová, čierna/v prírodnej farbe, šírka 35 cm, výška 66 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 64 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, tyrkysovomodré, výška sedadla 76,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164 €
s kódom
205 € bez kódu
102,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Pipa
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 34 cm, výška 10 cm, hĺbka 10 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne