Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 588 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet fliaš 15, čierna, šírka 48,5 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Bandar
Z bukového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Gap
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 64 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 63 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
122 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, hnedá, šírka 100 cm, výška 3 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Tilo
Poschodová, z recyklovaného dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
127 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 74 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, biela/v prírodnej farbe
(22)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Sydney
S doskou z borovicového dreva, 70x70 cm
(63)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Soria
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 11 cm, výška 51 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, žlté
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Deluxe
Na kolieskach, kovový, 40,5x68 cm
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Collect
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Polica Seaford
Poschodová, kovová, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 77 cm, výška 77 cm, hĺbka 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Harbo
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(11)
Doručenie od 19. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne