Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 580 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Jedálenské kreslá v súprave Stockholm
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
196,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Komoda Gothenburg
Z jedlového dreva, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 82 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Barové stoličky v súprave Alaska
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Lavica Paris
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, krémovobiela, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, ø 120 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
691,20 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, 90x220 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 031,20 €
s kódom
1 289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, 90x220 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
855,20 €
s kódom
1 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
Z dubového dreva, 90x220 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
935,20 €
s kódom
1 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
Z dubového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 015,20 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 279,20 €
s kódom
1 599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Form
Stohovateľná, v dekore jaseňa, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
Z dubového dreva, 90x200 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Vitrína Exhibit
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, v horčicovej farbe, šírka 140 cm, výška 200 cm, hĺbka 44 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 388,80 €
s kódom
1 736 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, 80x80 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
Z dubového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 295,20 €
s kódom
1 619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 279,20 €
s kódom
1 599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
Z dubového dreva, 100x180 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 119,20 €
s kódom
1 399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Tablo
S doskou z dubového dreva, ø 120 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
691,20 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Arros
Rozkladací, s prídavnou doskou, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervená, šírka 121 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervená, šírka 140 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Karup
Jedálenský stôl Tuck
Z borovicového dreva, 75x134 cm
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Jedálenský stôl Join-In
Z borovicového dreva, 79x124 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Lavica Join-In
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 115 cm, hĺbka 36 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Naia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
289,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Zuri
S čiernou doskou, ø 120 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, broskyňové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Lujan
S doskou v dubovom dekore, 90x180 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Yuri
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Padoc
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Navya
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, pololesklá, čierna, šírka 175 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 143,20 €
s kódom
1 429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, čierne/béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
176 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Blair
V dekore jaseňa, 100x200 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
779,20 €
s kódom
974 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Solei
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, čierna, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, modré
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Inaya
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 200 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
1 127,20 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, krémovobiela, šírka 200 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, čierna, šírka 200 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Blair
V dekore orecha, 100x200 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
795,20 €
s kódom
994 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Nahia
S doskou z borovicového dreva, 110x220 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
783,20 €
s kódom
979 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne