Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 589 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Vitrína Mae
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 90 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Misty
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 22 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Triarch
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 24 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Lavica Baenk
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, hĺbka 44 cm, výška 48 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
448 €
s kódom
560 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, v mentolovej farbe/fialová/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Lavica Well
Polstrovaná, pred posteľ, žltá/okrovožltá/béžová, šírka 100 cm, hĺbka 38 cm, výška 42 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Vitrína Poetic
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 40 cm, hĺbka 27 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Regál Noblesse
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 45 cm, výška 180 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
515,20 €
s kódom
644 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, čierna/modrá/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Vitrína Poetic
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Servírovací stolík Ays
Na kolieskach, kovový, 32x63 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Servírovací stolík Forma
Na kolieskach, v dekore duba, 35x40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Display
Poschodová/na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 9 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Vipack
Komoda Ilyas
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v tmavo prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 89 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
300 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, sivá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Tone
Závesná, z jedlového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivá, šírka 85 cm, výška 100 cm, hĺbka 25 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Regál Loups
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 59 cm, výška 90 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, ženilková, modrá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenské kreslo Cortone
S podrúčkami, látkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 21. 10. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenský stôl Cillian
S doskou v dekore jaseňového dreva, ø 120 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
619,20 €
s kódom
774 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Suma
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Curve
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: lazúrovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
715,20 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 210 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 071,20 €
s kódom
1 339 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, béžová
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Curve
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: lazúrovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 165 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
983,20 €
s kódom
1 229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Suma
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Curve
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: lazúrovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 111,20 €
s kódom
1 389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Vesta
2 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
131,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Tamira
Z mangového dreva, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, čierna, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 127,20 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Priya
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 175 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
975,20 €
s kódom
1 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Vesta
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
131,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, zelená
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ReCollector
Polica
Poschodová, oceľová, povrchová úprava: farbenie, svetlosivá, šírka 35 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
6
7
8
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne