Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, sivá
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Ohelo
Z masívneho dreva, ženilková, svetlosivá
Doručenie od 10. 11. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Ohelo
Z masívneho dreva, ženilková, sivá
Doručenie od 10. 11. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, modrá
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenské kreslo Erika
Z masívneho dreva, ženilkové, sivé
Doručenie od 10. 11. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, čierna
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, svetlosivá
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Lavica Ato
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 220 cm, hĺbka 45 cm, výška 47 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, krémovobiely/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 128 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tehlovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 128 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tehlovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 84 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 80 cm, výška 102 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Cesura
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 104,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Komoda Savoca
Matná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 151 cm, výška 98 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
515,20 €
s kódom
644 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Regál Teidi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, matný, čierny, šírka 80 cm, výška 127 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
639,20 €
s kódom
799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Regál Teidi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, matný, čierny, šírka 80 cm, výška 163 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
767,20 €
s kódom
959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Norlen
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 194,5 cm, výška 78 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 352,80 €
s kódom
1 691 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Barová stolička Kyra
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Lavica Ato
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, hĺbka 45 cm, výška 47 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 75 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 80 cm, výška 102 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Regál Teidi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, matný, čierny, šírka 80 cm, výška 54,5 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Z jaseňového dreva, 90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Solva
S doskou v dekore jaseňového dreva, 100x220 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
871,20 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, čierne/béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
176 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tehlovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 59 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, krémovobiely/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 59 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, krémovobiely/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 84 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Beyla
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavohnedá, šírka 181 cm, výška 71,5 cm, hĺbka 42,5 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
791,20 €
s kódom
989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, hnedá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Form
Stohovateľná, v dekore jaseňa, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Nealy
100x240 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 243,20 €
s kódom
1 554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Servírovací stolík Leiky
Na kolieskach, kovový, 29,5x41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
40
41
42
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne