Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 583 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Glenside
Rozkladací, v dekore duba, ø 130 cm, dĺžka po rozložení 230 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
731,20 €
s kódom
914 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Servírovací stolík Arex
Na kolieskach, kovový, 41,5x40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Meta
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v svetlo prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
V dekore duba, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Roxana
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, ružové
Doručenie od 19. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore orecha, 100x200 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 70 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 90 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Komoda Dvor
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 220 cm, výška 85 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 29. 12. 2026
2 439,20 €
s kódom
3 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
980,80 €
s kódom
1 226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Marckeric
Vitrína Layna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 121 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Alto
90x180 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, hnedá/béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Komoda Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, hnedá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, kovové, hnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
300 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Bera
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 160 cm, výška 70 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Misty
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 22 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Maddock
Rozkladací, v dekore duba, ø 135 cm, dĺžka po rozložení 235 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
975,20 €
s kódom
1 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Belina
Rozkladací, s prídavnou doskou, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Lavica Marcos
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, biela, šírka 93 cm, hĺbka 35 cm, výška 44,5 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, v dekore duba, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
650,40 €
s kódom
813 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Vivy
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 230 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 098,40 €
s kódom
1 373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Rianne
S doskou v dekore mramoru, ø 100 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
871,20 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Triventi
Z jaseňového dreva, 80x120 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Jedálenský stôl Twig
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
1 423,20 €
s kódom
1 779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
vtwonen
Jedálenský stôl Ellips
V dekore orecha, 90x240 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 815,20 €
s kódom
2 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Jorre
Ø 120 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
127 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenský stôl Stafa
Z dubového dreva, 90x220 cm
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
1 463,20 €
s kódom
1 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
44
45
46
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne