Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 591 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Oda
Ø 110 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Empoli
Na kolieskach, kovový, 27,5x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
Rozkladací, v dekore duba, 90x190 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, červená, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
272,80 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Novac
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
706,40 €
s kódom
883 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 44 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Canett
Jedálenská stolička Hella
Svetlosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Nadi
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, čierna/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Regál X-Shelf
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 124 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
879,20 €
s kódom
1 099 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Gunn
S podrúčkami, z borovicového dreva, čierna
(3)
Na sklade
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Kredenc Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 90 cm, výška 180,5 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, červená, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(5)
Na sklade
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Rove
S posuvnými dverami, v dekore duba, z drevotriesky/z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 138 cm, výška 75 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
691,20 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, čierna/sivá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zelené/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Post
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 76 cm, výška 113 cm, hĺbka 39 cm
Na sklade
Posledný kúsok
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Trento
Rozkladací, s prídavnou doskou, 92x54 cm, dĺžka po rozložení 92 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Brisbane
Rozkladací, s prídavnou doskou, z borovicového dreva, 70x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(16)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Melfort
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
Na sklade
Posledný kúsok
542,40 €
s kódom
678 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barový stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 70 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, béžová, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
858,40 €
s kódom
1 073 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, modré/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(18)
Na sklade
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, tmavomodrá, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
273,60 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(55)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, svetloružové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
13,80 €
s kódom
17,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom, tmavozelená, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Regál na víno Tower
Kovový, biely, počet fliaš 16, povrchová úprava: lakovanie, matný, biely, šírka 20 cm, výška 88,5 cm, hĺbka 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na víno York
Drevený, počet fliaš 12
(12)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne