Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Cavo
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Komoda Fawn
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 90 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
1 951,20 €
s kódom
2 439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Dam
Zelená
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, zelená, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, matná, biela/sivá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, pololesklé, zelené
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Komoda
S posuvnými dverami, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
521,60 €
s kódom
652 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 97 cm, výška 130 cm, hĺbka 45 cm
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
556,80 €
s kódom
696 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Mora
Z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, pololesklá, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 123 cm, hĺbka 48 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, tmavomodrá, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 145 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 74 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 102 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Mandy
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavoružové
Doručenie od 15. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Monza
2 ks, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet fliaš 15, čierna, šírka 48,5 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
1 039,20 €
s kódom
1 299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, otočné, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, čierna/hnedá, šírka 153 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 90 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
464,80 €
s kódom
581 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Destiny
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, biela/čierna, výška sedadla 61 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Mundra
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 190 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
903,20 €
s kódom
1 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 19. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 200 cm, výška 70 cm, hĺbka 46 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
951,20 €
s kódom
1 189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, biela, šírka 144 cm, výška 85 cm, hĺbka 41 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Beja
Na kolieskach, kovový, 40x49,5 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 92 cm, výška 120 cm, hĺbka 46 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
743,20 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Shantay
Oceľová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 160 cm, výška 72 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v tehlovej farbe, šírka 180 cm, výška 78 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
787,20 €
s kódom
984 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá, šírka 97 cm, výška 130 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
929,60 €
s kódom
1 162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 150 cm, výška 70 cm, hĺbka 46 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
767,20 €
s kódom
959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 120 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, béžová/krémovobiela, šírka 120 cm, výška 140 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, béžová, šírka 180 cm, výška 78 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Avon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v petrolejovej farbe/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
(14)
Doručenie od 27. 10. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 222 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
1 255,20 €
s kódom
1 569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivá/béžová, šírka 145 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, hnedá, šírka 90 cm, výška 142 cm, hĺbka 42 cm
(17)
Doručenie od 23. 10. 2026
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
50
51
52
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne