Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
393 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Seaford
140x58 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Seaford
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 26 , šírka 56 cm, výška 129 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
V dekore jaseňa, 50x110 cm
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(79)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
181,90 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Roxby
50x100 cm
(3)
Na sklade
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 135 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
185,30 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 85 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(5)
Na sklade
190,40 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eleanor
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47,5-56 cm
Na sklade
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Podnožka Caix
Béžová, šírka 100 cm, hĺbka 61 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Glenda
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, oranžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
196,35 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Katrine
V striebornej farbe, 40x110 cm, výška 76 cm
(20)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 29. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Kreslo Center
Z textílie buklé, krémovobiele, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 47 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
235 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Dillon
Béžové, výška zadnej opierky 33,5 cm, výška sedadla 46,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
202,30 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 180 cm, výška 44,5 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
202,30 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
TV stolík Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(47)
Na sklade
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, zelená, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Langley
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x30 cm, výška 60 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Dunsley
Oceľový, hnedý, ø 70 cm, výška 41,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore jaseňa, čierny, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
215,05 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 72 cm, výška 140 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
215,90 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
217,60 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
218,45 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
1
...
4
5
6
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok