Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
393 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Šatníková skriňa Seaford
Otvorená, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 165 cm, hĺbka 45 cm
(22)
Na sklade
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Malta
S keramickou doskou, hnedý, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenské kreslo Emilia
Čalúnené, zamatové, ružové
(39)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eddie
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-62 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Na sklade
164,90 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Kreslo Cazar
Z imitácie kože, čierne, výška zadnej opierky 50,5 cm, výška sedadla 40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
194 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Azalea
Čierny/v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
195 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Azalea
V prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(11)
Doručenie od 2. 11. 2026
196 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetloružová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Owen
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46,5-58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 135 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(21)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(55)
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 165 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
V dekore jaseňa, 50x110 cm
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Seaford
140x58 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Seaford
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 26 , šírka 56 cm, výška 129 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(79)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
181,90 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Roxby
50x100 cm
(3)
Na sklade
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 135 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
185,30 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
4
5
6
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok