Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
393 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Šatníková skriňa Langley
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 200 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
1 274,15 €
s kódom
1 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 99 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 72 cm, výška 140 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
215,90 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(11)
Na sklade
266,05 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl A-Line
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
755,65 €
s kódom
889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Peru
Matná, v prírodnej farbe
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 135 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Colima
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299,20 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Wyre
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 80 cm, výška 45 cm
(6)
Na sklade
74 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burley
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 30,5 cm, výška sedadla 44,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo London
Relaxačné/otočné, polohovacie/s podnožkou, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 78 cm, výška sedadla 47 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
543,15 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, čierne, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Owen
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46,5-58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pohovka Caix
Rozkladacia, béžová, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Podnožka Caix
Béžová, šírka 100 cm, hĺbka 61 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo London
Relaxačné/otočné, polohovacie/s podnožkou, z textílie buklé, taupe, výška zadnej opierky 78 cm, výška sedadla 47 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Vansbro
Relaxačné, polohovacie, antracitové, výška zadnej opierky 50 cm, výška sedadla 49 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
607,75 €
s kódom
715 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, pletené, v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Leňoška Chaplin
Z textílie buklé, béžová, šírka 63 cm, hĺbka 156 cm, váha 18 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
511,70 €
s kódom
602 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Oakfield
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 27,5 cm, výška sedadla 43,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Asila
Relaxačné, polohovacie, béžové, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
364,65 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, khaki
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Langley
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x30 cm, výška 60 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Na sklade
569 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 48 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
119 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok