Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
393 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, sivé, ø 58 cm, výška 40 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, zelená
(5)
Na sklade
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v zlatej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(5)
Doručenie od 2. 11. 2026
117 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 135 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Marte
Rozkladací, v dekore duba, 102x180 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
764,15 €
s kódom
899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, čierny, 60x60 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, biely, 55x110 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z textílie buklé, hnedá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
151 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
S písacím stolom, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 175 cm, hĺbka 36 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo London
Relaxačné/otočné, polohovacie/s podnožkou, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 78 cm, výška sedadla 47 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
543,15 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pohovka Caix
Rozkladacia, béžová, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
169 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
589,90 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, šírka 25 cm, hĺbka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Langley
V dekore duba, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, zelená, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
283 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pohovka Ria
Zamatová, zelená, dvojmiestna, šírka 150 cm, hĺbka 78 cm, hĺbka sedadla 55 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
658,75 €
s kódom
775 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Doručenie od 2. 11. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Paul
V dekore duba, 50x110 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Roxby
50x100 cm
(3)
Na sklade
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, svetlosivá, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
452 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 99 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Colima
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
181,90 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, žltá
(2)
Na sklade
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Actona
Pracovný stôl Bahamas
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
653,65 €
s kódom
769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
TV stolík Langley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
294 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, oranžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
196,35 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok