Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 155 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Stredový diel, béžový/krémovobiely, šírka 90 cm, hĺbka 98 cm
(3)
Doručenie od 1. 12. 2026
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh, béžový, šírka 114 cm, hĺbka 98 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
500,65 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh, béžový/krémovobiely, šírka 114 cm, hĺbka 98 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Pravý roh/s leňoškou, sivý, šírka 114 cm, hĺbka 159 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
734,40 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Variabilný, béžový/krémovobiely, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh/s leňoškou, sivý, šírka 114 cm, hĺbka 159 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
734,40 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna podnožka Roxy
Béžová, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Stredový diel, béžový, šírka 90 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
445,40 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Variabilný, sivý, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 27. 11. 2026
458,15 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh/s leňoškou, béžový/krémovobiely, šírka 114 cm, hĺbka 159 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
734,40 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh/s leňoškou, béžový, šírka 114 cm, hĺbka 159 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
734,40 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Pravý roh, sivý, šírka 114 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
500,65 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Pravý roh/s leňoškou, béžový, šírka 114 cm, hĺbka 159 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
734,40 €
s kódom
864 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna podnožka Roxy
Béžová/krémovobiela, šírka 60 cm, hĺbka 98 cm
(2)
Doručenie od 1. 12. 2026
238,85 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Ľavý roh, sivý, šírka 114 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 27. 11. 2026
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Variabilný, béžový, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Stredový diel, sivý, šírka 90 cm, hĺbka 98 cm
(22)
Doručenie od 1. 12. 2026
445,40 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Pravý roh, béžový/krémovobiely, šírka 114 cm, hĺbka 98 cm
(3)
Doručenie od 1. 12. 2026
526,15 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Saket
Kovová, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 148 cm, hĺbka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
226,10 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Vancouver
Drevená, biela, nosnosť 200 kg, šírka 128 cm, hĺbka 51 cm, výška 80 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
166,60 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Narvi
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Dares
Kovová, čierna, nosnosť 200 kg, šírka 110 cm, hĺbka 101 cm, výška 94 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Pracovný stôl Collect
V dekore duba, 37x145 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
765 €
s kódom
900 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Acorn
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Vitrína Panorama
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 140 cm, hĺbka 42 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
1 520,65 €
s kódom
1 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Skrinka na topánky Herringbone
Výklopná/závesná, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 40 cm, hĺbka 25 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Skrinka Candour
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 27 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
538,90 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Jedálenský stôl Acorn
V dekore duba, 80x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
765 €
s kódom
900 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Kappu
Poschodová, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 100 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Skrinka na topánky Collect
Výklopná/závesná, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 40 cm, hĺbka 24 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nočný stolík Acorn
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x35 cm, výška 70 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Taburet Contain
S úložným priestorom, zelený, ø 66 cm, výška 37 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
202,30 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Brooksville
Mramorový, biely/hnedý, 90x90 cm, výška 42 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
636,65 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Inverness
Z dubového dreva, tmavohnedý, šírka 45 cm, výška 32 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
298,35 €
s kódom
351 € bez kódu
175,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
S doskou v dubovom dekore, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
450,50 €
s kódom
530 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, z dubového dreva, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
577,15 €
s kódom
679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (3)
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Emmett
Z dubového dreva, 95x240 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 512,15 €
s kódom
1 779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Skrinka na topánky Confetti
S lavicou, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 80 cm, výška 52 cm, hĺbka 30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Kancelárska stolička Alison
Čalúnená, otočná, sivá, nosnosť 110 kg
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
500,65 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Konzolový stolík Orwel
S doskou z kameňa, biely/v prírodnej farbe, 40x140 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
538,90 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
S doskou v dubovom dekore, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
447,10 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
313,65 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 3 cm, hĺbka 7 cm
(1)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
238
239
240
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok