Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 162 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Nori
V dekore jaseňa, modrý/v prírodnej farbe, 50x120 cm, výška 42 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, sivý, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
347,65 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, sivomodrý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
645,15 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
657,05 €
s kódom
773 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Atlas
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore jaseňa, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 120 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, červené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
499,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
499,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
500,65 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matná, sivá, šírka 108 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, sivý, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
555,90 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Eclipse
S podrúčkami, v dekore jaseňa, čierna/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
313,65 €
s kódom
369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, krémovobiely, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zelená
(9)
Doručenie od 10. 11. 2026
1 008,10 €
s kódom
1 186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivomodrá
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
1 038,70 €
s kódom
1 222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(201)
Doručenie od 7. 1. 2027
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(2)
Doručenie od 7. 1. 2027
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivomodrá
(201)
Doručenie od 7. 1. 2027
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zelená
(1)
Doručenie od 7. 1. 2027
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivomodrá
(1)
Doručenie od 7. 1. 2027
982,60 €
s kódom
1 156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlomodrá
(201)
Doručenie od 10. 11. 2026
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
700,40 €
s kódom
824 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
1 038,70 €
s kódom
1 222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zelená
(5)
Doručenie od 7. 1. 2027
982,60 €
s kódom
1 156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
1 012,35 €
s kódom
1 191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(201)
Doručenie od 7. 1. 2027
969,85 €
s kódom
1 141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom, tmavozelená, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
House Nordic
Lavica Vita
Kovová, s úložným priestorom, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 48,5 cm
(6)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Kreslo Perugia
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, kožené, čierne, výška zadnej opierky 57 cm, výška sedadla 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
334,90 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Venezia
So sklenenou doskou, čierny, ø 70 cm, výška 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Vita
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Venezia
So sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 48 cm, výška 48 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Harlem Hyde
Poschodová, z masívu paulownie, šírka 99 cm, výška 62 cm, hĺbka 17,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
TV stolík Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 100 cm, výška 45 cm, hĺbka 36 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lavica Abano
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Kreslo Glasgow
Z umelej kožušiny, béžové, výška zadnej opierky 60 cm, výška sedadla 46 cm
(7)
Na sklade
272,85 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Pracovný stôl Vita
45x100 cm
(9)
Doručenie od 26. 10. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Skrinka na topánky Padova
S lavicou, sivá, šírka 100 cm, výška 50 cm, hĺbka 34 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, čierna, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
House Nordic
Kreslo Merida
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 41 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Skrinka na topánky Padova
Z topoľového dreva, čierna, šírka 78 cm, výška 32 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 2 cm, hĺbka 5 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
246
247
248
...
296
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok