Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 136 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(39)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Furny Home
Pracovný stôl Domingos
62x120 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská polica Kiddy
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, ružová, šírka 65 cm, výška 22 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská polica Kiddy
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivá, šírka 65 cm, výška 22 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská polica Kiddy
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, ružová, šírka 45 cm, výška 21,5 cm, hĺbka 25 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská polica Kiddy
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivá, šírka 45 cm, výška 22 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská polica Kiddy
Modrá, šírka 45 cm, výška 21,5 cm, hĺbka 25 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Zábrana na posteľ Kiddy
Ružová
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Zábrana na posteľ Kiddy
Sivá
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Kiddy
90x200 cm, s roštom, povrchová úprava: farbenie, ružová
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
237,60 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detský nočný stolík Kiddy
Ružový, 40x36 cm, výška 41 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detský nočný stolík Kiddy
Sivý, 40x36 cm, výška 41 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detský nočný stolík Kiddy
Modrý, 40x36 cm, výška 41 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detská knižnica Erik
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 87 cm, výška 205,5 cm, hĺbka 33 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Kreslo London
Biele/hnedé, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 40 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Kreslo London
Tmavosivé, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 40 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, tmavosivé
(11)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, svetlohnedé
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Puqa Design
Nástenný vešiak Mita
S poličkou, v dekore orecha, antracitový/hnedý, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 18 cm
(112)
Doručenie od 4. 11. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Skrinka na topánky
Z orechového dreva, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 79 cm, výška 55 cm, hĺbka 26 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Konzolový stolík Ashme
Biely, 35x105 cm, výška 74 cm
(5)
Doručenie od 5. 11. 2026
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Konzolový stolík
Čierny, 35x85 cm, výška 74 cm
(12)
Doručenie od 5. 11. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Konzolový stolík Ashme
Biely, 35x85 cm, výška 74 cm
(6)
Doručenie od 5. 11. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Lillo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x65 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ufo
Zelený, ø 45 cm, výška 61 cm
(444)
Doručenie od 5. 11. 2026
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ufo
Zelený, ø 57 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Micah
V striebornej farbe, šírka 34 cm, výška 80 cm, hĺbka 30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Servírovací stolík Dara
Na kolieskach, kovový, 16x40 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Dara
V striebornej farbe, šírka 33 cm, výška 78 cm, hĺbka 28 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Dara
V striebornej farbe, šírka 33 cm, výška 73 cm, hĺbka 26 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Skrinka na topánky Confetti
S lavicou, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, sivá/v prírodnej farbe, šírka 106 cm, výška 45 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
451,20 €
s kódom
564 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Skrinka na topánky Confetti
S lavicou, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá/v svetlo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 45 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Skrinka na topánky Confetti
S lavicou, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, sivá/v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 45 cm, hĺbka 35 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl YuRAi
Ø 115 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
338,40 €
s kódom
423 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík YuRAi
Čierny, ø 90 cm, výška 53 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Paris
Ženilková, pravý roh/do L, béžová/krémovobiela, štvormiestna, šírka 278 cm, hĺbka 202 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(7)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 391,20 €
s kódom
1 739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Paris
Ženilková, ľavý roh/do L, béžová/krémovobiela, štvormiestna, šírka 278 cm, hĺbka 202 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(4)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 391,20 €
s kódom
1 739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Germania
Šatníková skriňa Telde
So zrkadlom, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: sklo, lesklá, biela/v prírodnej farbe, šírka 84 cm, výška 196 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
615,20 €
s kódom
769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Telde
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: sklo, lesklá, biela/v prírodnej farbe, počet párov topánok 20 , šírka 89 cm, výška 105 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Telde
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 15 cm, výška 170 cm, hĺbka 3 cm
(6)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Amalfi
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(9)
Na sklade
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Topley
S podrúčkami, čalúnená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whistler
Čalúnená, biela/sivá, výška sedadla 68 cm
(16)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
282
283
284
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok