Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 153 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
WOOOD
Rošt
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 180 kg
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, tyrkysovomodrá, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 150 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(14)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 055,20 €
s kódom
1 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Nihad
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, v mentolovej farbe, štvormiestna, šírka 282 cm, hĺbka 153 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
1 507,20 €
s kódom
1 884 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Nihad
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, taupe, štvormiestna, šírka 282 cm, hĺbka 153 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
1 515,20 €
s kódom
1 894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódom
Wenko
Skrinka na topánky Acina
S lavicou, z masívu akácie, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 34 cm
(41)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 120 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed in a Bag Dark Grey
70x190 cm, extra mäkký, skladací, tmavosivý, hrúbka 5 cm
(15)
Doručenie od 16. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Konzolový stolík Tower
Biely/svetlohnedý, 18,5x60 cm, výška 80,5 cm
(22)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, svetlozelená, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
1 431,20 €
s kódom
1 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, béžová, štvormiestna, šírka 253 cm, hĺbka 190 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
1 303,20 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Pop
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, svetlosivá, trojmiestna, šírka 227 cm, hĺbka 165 cm, hĺbka sedadla 65 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
1 167,20 €
s kódom
1 459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Rex
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet párov topánok 6 , šírka 70 cm, výška 29 cm, hĺbka 27 cm
(11)
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Wrap Olive Green/Dark Grey
70x200 cm, stredne tvrdý, skladací, zelený, hrúbka 12 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, zelená, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, modrá, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, tmavosivé
(11)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homitis
Knižnica Saso
Z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 27,5 cm, výška 141 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, tmavomodrá, štvormiestna, šírka 253 cm, hĺbka 190 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
1 303,20 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
TemaHome
Pracovný stôl Focus
So sekretárom, otvor na káble, 42x110 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 260 cm, hĺbka 166 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(11)
Doručenie od 15. 10. 2026
1 143,20 €
s kódom
1 429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Umbra
Servírovací stolík Bellwood
Na kolieskach, kovový, 44x53 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, v mentolovej farbe, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(11)
Doručenie od 20. 10. 2026
276 €
s kódom
345 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
House Nordic
Podnožka Glasgow
Z umelej kožušiny, krémovobiela, šírka 41 cm, hĺbka 61 cm, výška 36 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Trento
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, výška 82 cm, hĺbka 30 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka na topánky Ode
Výklopná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, svetlosivá, šírka 50 cm, výška 103 cm, hĺbka 15 cm
(11)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Harbo
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(11)
Doručenie od 19. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Pohovka Fresh
Rozkladacia, futonová, béžová, trojmiestna, šírka 200 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
791,20 €
s kódom
989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 4
(16)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Šatníková skriňa Deep Black
Látková, čierna, šírka 75 cm, výška 160 cm, hĺbka 50 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Nočný stolík Mitra
Čierny, 40x30 cm, výška 61,5 cm
(25)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Noira Slim
160x200 cm, s roštom, čalúnená, s nastaviteľnou výškou čela, béžová
(8)
Na sklade
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
vtwonen
Konferenčný stolík Pebble
Biely, ø 50 cm, výška 35 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, svetlohnedé
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, čierna
(8)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská polica Brick
Sivá, šírka 32 cm, výška 16 cm, hĺbka 21 cm
(8)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Pimlico
62x130 cm
(8)
Doručenie od 27. 10. 2026
1 111,20 €
s kódom
1 389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Copenhagen
Z imitácie kože, ľavý roh/s leňoškou, koňakovohnedá, štvormiestna, šírka 280 cm, hĺbka 152 cm, hĺbka sedadla 52 cm
(8)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 207,20 €
s kódom
1 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl
Ø 98 cm
(8)
Doručenie od 27. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
160x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 11 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna rohová pohovka Sting
Menčestrová, pravý roh/s leňoškou, vodoodolná/odolná proti škvrnám, béžová, štvormiestna, šírka 300 cm, hĺbka 141 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(8)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 457,60 €
s kódom
1 822 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódom
Woodman
Knižnica Farringdon
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 185 cm, hĺbka 32 cm
(8)
Doručenie od 27. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, bambusová, čierna/v prírodnej farbe
(34)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
13
14
15
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok