Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 140 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, béžová, viacmiestna, šírka 314 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
1 889,60 €
s kódom
2 362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Lorine
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 235 cm, hĺbka 138 cm, hĺbka sedadla 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 151,20 €
s kódom
1 439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
276 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Madrid
Čierny, 44x38 cm, výška 54 cm
(10)
Na sklade
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Skrinka na topánky Loft
S lavicou, v dekore exotického dreva, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 10 , šírka 103 cm, výška 48 cm, hĺbka 30 cm
(63)
Na sklade
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Karup
Pohovka Roots
Rozkladacia, futonová, sivá, dvojmiestna, šírka 140 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+16
+17
+ Farba nôh (3)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica Berlin
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 198 cm, hĺbka 34 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Fabio
V dekore duba, ø 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Dvojlôžková posteľ Olive Rotan
160x200 cm, bez roštu, z MDF, z dubového dreva, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
747,20 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Konferenčný stolík Mesa
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, ø 78 cm, výška 39 cm
(24)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Lisa
S poličkami, v dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 56 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(280)
Na sklade
Posledné kúsky
1 618,40 €
s kódom
2 023 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Matrac Zen Comfort
160x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledný kúsok
743,20 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Woodman
Konferenčný stolík Curved
V dekore duba, čierny, 60x130 cm, výška 39 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, oranžová, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
1 618,40 €
s kódom
2 023 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Cassie
V dekore duba, 50x120 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kalune Design
Matrac Supreme
90x200 cm, stredne tvrdý, penový, skladací, hrúbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), béžový, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Thessa Bold
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
839,20 €
s kódom
1 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
+ Typ čela postele (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, čierny, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
410,40 €
s kódom
513 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Nihad structural
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vodoodolná, béžová, štvormiestna, šírka 282 cm, hĺbka 153 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
1 608,80 €
s kódom
2 011 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový regál Tower
Kovový, matný, čierny, šírka 47,5 cm, výška 68 cm, hĺbka 13 cm, na kolieskach
(24)
Na sklade
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Copenhagen
Z imitácie kože, ľavý roh/s leňoškou, hnedá, štvormiestna, šírka 280 cm, hĺbka 152 cm, hĺbka sedadla 52 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 263,20 €
s kódom
1 579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Detská posteľ Cool
120x200 cm, rohová, s úložným priestorom, s roštom, menčestrová, s USB portom, modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
904,80 €
s kódom
1 131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (3)
+ Typ (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
922,40 €
s kódom
1 153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Salaya
Závesná, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 35 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maison de Rêve
Boxspring posteľ Ruby
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, béžová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
1 663,20 €
s kódom
2 079 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Skyline
Plastový, čierny, šírka 50 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(39)
Na sklade
24,28 €
s kódom
30,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Colonel
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
1 079,20 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 90 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
278,40 €
s kódom
348 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 63 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
122 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Karup
Tatami podložka
80x200 cm, extra tvrdá, v prírodnej farbe, hrúbka 5 cm
(25)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Berna
Z borovicového dreva, biely, 46x35 cm, výška 49,5 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 180 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Miuform
Pohovka Lucky Lucy
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, biela, dvojmiestna, šírka 168 cm, hĺbka 88 cm, hĺbka sedadla 46 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
140,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
1 618,40 €
s kódom
2 023 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Skrinka na topánky Asten
Oceľová, povrchová úprava: laminovanie/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 63 cm, výška 44 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Marckeric
TV stolík Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelený, šírka 158 cm, výška 47 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne biela
(6)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Seaford
Oceľový, sivý, ø 80 cm, výška 45 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
1
...
11
12
13
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok