Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 159 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Dvojlôžková posteľ Voliera
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, menčestrová, krémovobiela
Doručenie od 12. 11. 2026
1 376,15 €
s kódom
1 619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
Premium
-15 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Unai
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 60x70 cm, výška 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
214,20 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Záhradný konferenčný stolík Bonn
Keramický, okrúhly, ø 60 cm, výška 37 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Kyoto
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, svetlomodrá, trojmiestna, šírka 241 cm, hĺbka 145 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(4)
Doručenie od 6. 11. 2026
1 401,65 €
s kódom
1 649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Swan
Ušiak, sivé, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 40 cm
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Kulona
Ø 140 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
1 520,65 €
s kódom
1 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Yuba
Kovový, čierny, 55x110 cm, výška 34 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Boxspring posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 546,15 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Georgia
Ženilkové, zelené, výška zadnej opierky 37 cm, výška sedadla 43 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
959,65 €
s kódom
1 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Swan
Ušiak, tmavosivé, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 40 cm
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Makamii
Kreslo Keloa
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Tamira
Z mangového dreva, čierny, ø 80 cm, výška 38 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Keoni
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, béžová
Doručenie od 18. 11. 2026
1 299,65 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Orbit
180x200 cm, bez čela, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
725,90 €
s kódom
854 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, krémovobiela
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Ernest
Pravý roh/ľavý roh/variabilná/do L, béžová, štvormiestna, šírka 254 cm, hĺbka 254 cm, hĺbka sedadla 57 cm
Doručenie od 30. 11. 2026
2 659,65 €
s kódom
3 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Anani
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, taupe
Doručenie od 18. 11. 2026
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Poppy
Z textílie buklé, tmavomodré, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 48 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Jodie
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, vodoodolná, v tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 246 cm, hĺbka 151 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(4)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 758,65 €
s kódom
2 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Taso
Modrý, šírka 80 cm, hĺbka 85 cm, výška 38 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
636,65 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Čelo postele Beyla
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, na montáž na stenu, v tmavo prírodnej farbe, 175x70 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (3)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Hauke
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, sivá
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Mano
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
Doručenie od 18. 11. 2026
1 223,15 €
s kódom
1 439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Zamatová, vhodná pre domácich miláčikov, béžová, dvojmiestna, šírka 208 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(20)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 299,65 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Salaya
Závesná, z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 90 cm, výška 35 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Keoni
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 18. 11. 2026
1 299,65 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Makamii
Kreslo Keloa
Ženilkové, zelené, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Boxspring posteľ Arendal
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, sivá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 435,65 €
s kódom
1 689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Augustin
Menčestrová, na každodenné spanie/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, khaki, viacmiestna, šírka 320 cm, hĺbka 162 cm, hĺbka sedadla 50 cm
(1)
Doručenie od 30. 11. 2026
3 314,15 €
s kódom
3 899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Kreslo Lilibet
Z umelej kožušiny, oranžové, výška zadnej opierky 30 cm, výška sedadla 47 cm
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
785,40 €
s kódom
924 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Poppy
Z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 48 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Hauke
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Beatrix
Kovový, v terakotovej farbe, 70x73 cm, výška 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
247,35 €
s kódom
291 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Hippolyte
Z textílie buklé, tmavosivá, dvojmiestna, šírka 232 cm, hĺbka 106 cm, hĺbka sedadla 64 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
2 404,65 €
s kódom
2 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Tvilum
Jednolôžková posteľ Naia
90x190 cm, bez roštu, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, čierna
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
132,60 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Zamatová, ľavý roh, vhodná pre domácich miláčikov, béžová, štvormiestna, šírka 264 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm, ľavý roh
(26)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Ernest
Pravý roh/ľavý roh/variabilná/do L, krémovobiela, štvormiestna, šírka 254 cm, hĺbka 254 cm, hĺbka sedadla 57 cm
Doručenie od 30. 11. 2026
2 659,65 €
s kódom
3 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Anani
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
Doručenie od 18. 11. 2026
1 359,15 €
s kódom
1 599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Anani
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, taupe
Doručenie od 18. 11. 2026
1 265,65 €
s kódom
1 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Fuji
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, zelená, trojmiestna, šírka 251 cm, hĺbka 113 cm, hĺbka sedadla 65 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
1 979,65 €
s kódom
2 329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Khaki, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
211,65 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Hippolyte
Z textílie buklé, svetlosivá, dvojmiestna, šírka 232 cm, hĺbka 106 cm, hĺbka sedadla 64 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
2 404,65 €
s kódom
2 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
140x200 cm, bez roštu, čalúnená, krémovobiela
(161)
Doručenie od 10. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Anani
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
Doručenie od 18. 11. 2026
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
1
...
210
211
212
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok