Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 074 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Barker
160x200 cm, s roštom, čalúnená, menčestrová, svetlosivá
Doručenie od 10. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Variabilný, svetlosivý, šírka 93 cm, hĺbka 93 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, tmavomodrá, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, tmavosivá, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, zelená, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Maudi
Otočné, ženilkové, zelené, výška zadnej opierky 60 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Abby
Zamatové, zelené, výška zadnej opierky 29 cm, výška sedadla 42 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Kosaka
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
Doručenie od 6. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
279,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, zelený, šírka 180 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka s umývadlom Bodera
Závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 61 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
471,75 €
s kódom
555 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Germania
Šatníková skriňa Mailand
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 81 cm, výška 197 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
160x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome
Béžová, šírka 80 cm, hĺbka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, béžová
Doručenie od 10. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, béžová
Doručenie od 4. 12. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPD
90x160 cm, s výsuvným lôžkom, s úložným priestorom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Karup
Jedálenský stôl Tuck
Z borovicového dreva, 75x134 cm
Na sklade
Posledné kúsky
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
Premium
-15 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Delhi
Z mangového dreva, v tmavo prírodnej farbe, ø 90 cm, výška 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Anita
Z borovicového dreva, 50x140 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Lioni
V dekore duba, 79x158 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Hippo
Futonové, rozkladacie, béžové, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 25 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Hippo
Futonové, rozkladacie, tmavosivé, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 25 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Hippo
Futonové, rozkladacie, sivé, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 25 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, sivá
Doručenie od 4. 12. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
Doručenie od 10. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
Premium
-15 % s kódom
MOME
Konferenčný stolík Divya
Z mangového dreva, tmavohnedý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, tmavomodrá
Doručenie od 10. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, tmavomodrá
Doručenie od 4. 12. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, zelená
Doručenie od 10. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, zelená
Doručenie od 23. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Sting
Ľavý roh, menčestrový, zelený, vodoodolný/odolný proti škvrnám, šírka 101 cm, hĺbka 96 cm
(2)
Doručenie od 1. 12. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Micadoni
Jednolôžková posteľ Whale
90x200 cm, bez čela, čalúnená, ženilková, čierna
Doručenie od 4. 12. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
160x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 13 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(1)
Na sklade
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
155
156
157
...
294
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok