Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 077 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Sierra
Zamatová, oranžová, šírka 86 cm, hĺbka 86 cm, výška 43 cm
Doručenie od 22. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
WOOOD
Skrinka Cadiz
Z borovicového dreva, svetlosivá, šírka 85 cm, výška 135 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Sierra
Zamatová, svetlosivá, šírka 86 cm, hĺbka 86 cm, výška 43 cm
Doručenie od 22. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
WOOOD
TV stolík New Gravure
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, svetlosivý, šírka 150 cm, výška 56 cm, hĺbka 44 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Sierra
Zamatová, taupe, šírka 86 cm, hĺbka 86 cm, výška 43 cm
Doručenie od 22. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Sierra
Zamatová, zelená, šírka 86 cm, hĺbka 86 cm, výška 43 cm
Doručenie od 22. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Sierra
Zamatová, čierna, šírka 86 cm, hĺbka 86 cm, výška 43 cm
Doručenie od 22. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Marckeric
Kredenc Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelený, šírka 90 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
(39)
Na sklade
Posledný kúsok
456,45 €
s kódom
537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Kob
So sklenenou doskou, čierny, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
456,45 €
s kódom
537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Basu
Z borovicového dreva, krémovobiela, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
455,60 €
s kódom
536 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Cep
V dekore jaseňa, zelený, ø 110 cm, výška 36,5 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
454,75 €
s kódom
535 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, tmavozelený, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
454,75 €
s kódom
535 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Kredenc Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 90 cm, výška 180,5 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Šatníková skriňa Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 102 cm, výška 199 cm, hĺbka 58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
100x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ DMPB
90x180 cm, domčeková/poschodová, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(12)
Doručenie od 5. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
+ Príslušenstvo (2)
-15 % s kódom
Karup
Jednolôžková posteľ Japan
120x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, japonská, povrchová úprava: lazúrovanie, hnedá
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matný, hnedý, šírka 120 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 100x200 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Kredenc Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 90 cm, výška 180,5 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome
Modrá, šírka 80 cm, hĺbka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
+ Hĺbka (2)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Nordic Flex
180x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 180 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Original Care
140x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 180 kg
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
S doskou v dekore jaseňového dreva, ø 90 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenský stôl Bamira
S doskou v dekore mramoru, ø 120 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Konferenčný stolík Pola
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 50 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Megan
4 ks, čalúnené, menčestrové, oranžové
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
133,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Hippo
Futonové, rozkladacie, hnedé, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 25 cm
(12)
Doručenie od 27. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Hippo
Futonové, rozkladacie, zelené, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Roots
Futonové/drevené, rozkladacie, zelené, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 47 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová zostava Lemont
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Paris
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, sivá, šírka 144 cm, výška 92 cm, hĺbka 46 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
267 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Japan
180x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, svetloružová
(136)
Doručenie od 27. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
WOOOD
Konzolový stolík Evara
Lesklý, tmavohnedý, 35x120 cm, výška 80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Skrinka na topánky Forma
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 24 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Predsieňová zostava Ameca
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, šalviová zelená, šírka 86 cm, výška 200 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Kreslo Copenhagen
Z imitácie kože, zelené, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 45 cm
(29)
Doručenie od 1. 12. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Zásuvka pod posteľ Twig
Povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, 100x160 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pracovný stôl Ingo
60x120 cm
(6)
Doručenie od 16. 12. 2026
452,20 €
s kódom
532 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Matrac Juno
140x190 cm, tvrdý, pružinový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 26 cm, nosnosť 250 kg
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
452,20 €
s kódom
532 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
S doskou v dubovom dekore, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
450,50 €
s kódom
530 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská komoda Amori
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 90 cm, výška 89 cm, hĺbka 57 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
S posuvnými dverami, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 160 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
TemaHome
Pracovný stôl Prado
60x130 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPW
80x190 cm, s výsuvným lôžkom, s úložným priestorom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(21)
Doručenie od 9. 11. 2026
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
+ Príslušenstvo (2)
1
...
159
160
161
...
294
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok