Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 107 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Joker
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, sivá
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Joker
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, sivá
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Podnožka Tori
Menčestrová, svetlozelená, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 48 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Air Black
100x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Topper
180x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, zo studenej peny, hrúbka 10 cm, nosnosť 240 kg
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
BENAB
Matrac Visco Sleep
80x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, pružinový, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami, hrúbka 22 cm, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Podnožka Tori
Menčestrová, tyrkysovomodrá, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Podnožka Tori
Menčestrová, zelená, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Micadoni
Podnožka Jodie
Zamatová, zelená, šírka 102 cm, hĺbka 80 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
90x200 cm, s roštom, z textílie buklé, zelená
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, pololesklé, zelené
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
WOOOD
Knižnica Bonk
Z borovicového dreva, čierna, šírka 107 cm, výška 160 cm, hĺbka 39 cm
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Black
120x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 15 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
WOOOD
TV stolík Gravure
Z borovicového dreva, povrchová úprava: morenie, čierny, šírka 150 cm, výška 56 cm, hĺbka 44 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
376,55 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Karup
Dvojlôžková posteľ Japan
160x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe
(57)
Na sklade
374 €
s kódom
440 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (5)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Roba
Detská šatníková skriňa Anton
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 119 cm, výška 190 cm, hĺbka 52 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Knižnica Mailand
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 77 cm, výška 181 cm, hĺbka 31 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Paris
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 183 cm, výška 87 cm, hĺbka 49 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Adana
Z drevotriesky, povrchová úprava: laminovanie, lesklá, biela, počet párov topánok 36 , šírka 134 cm, výška 120 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Libbiano
Závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 138 cm, výška 87 cm, hĺbka 25 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Campi
Menčestrová, béžová, šírka 90 cm, hĺbka 90 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Vienna
Béžová, šírka 100 cm, hĺbka 80 cm, výška 43 cm
(3)
Doručenie od 4. 12. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Dock
140x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Konferenčný stolík Glam
Kovový, hnedý, ø 73 cm, výška 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
TemaHome
Nočný stolík Aurora
V dekore orecha, hnedý, 60x44 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, khaki
Doručenie od 4. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Cailin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 42 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, krémovobiely, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Campi
Menčestrová, v terakotovej farbe, šírka 90 cm, hĺbka 90 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, modré
Na sklade
Posledný kúsok
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, modré
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Bamboo Eco Fresh
180x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 180 kg
(12)
Doručenie od 5. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Slim Max
180x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny, z HD peny, hrúbka 15 cm, nosnosť 180 kg
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, okrovožlté
Doručenie od 4. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 120 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 90 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
178
179
180
...
294
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok