Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 149 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Slim Max
160x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny, z HD peny, hrúbka 15 cm, nosnosť 180 kg
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Spring Max Bagged Springs
90x200 cm, stredne tvrdý, pružinový, obojstranný/antialergénny/zónový, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami, hrúbka 22 cm, nosnosť 140 kg
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Ecrin
V dekore duba, 60x110 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Anissa
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 151 cm, hĺbka 29 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 90x45 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 90x45 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podrúčka k modulárnej pohovke Rome Velvet
Zamatová, svetlosivá, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Crate
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Skrinka Celine
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: laminovanie, tmavohnedá, šírka 80 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Matrac Dream Essence
160x200 cm, stredne tvrdý, pružinový, s odnímateľným poťahom/zónový/termoregulačný, s taštičkovými pružinami, hrúbka 21 cm, nosnosť 120 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 229x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 229x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Volia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedý/v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cailin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 55 cm, hĺbka 42 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 229x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 229x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Záhradné kreslo Nokk
Kovové, zelené, šírka 57 cm, výška 80 cm, hĺbka 86,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 249x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Padua
Z umelého ratanu, hnedý, 90x50 cm, výška 84 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Zásuvka pod detskú posteľ Forrest
Z masívu dub, v prírodnej farbe, 90x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Skrinka Davis
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, červená, šírka 70 cm, výška 105 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Podnožka Rodeo
Z imitácie kože, čierna, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 43 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Woodman
Vinotéka NewEst
Z dubového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, čierna, šírka 59 cm, výška 60 cm, hĺbka 30 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
TV stolík Roomers
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matný, čierny, šírka 156 cm, výška 48 cm, hĺbka 48 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Hinoa
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 160 cm, výška 48 cm, hĺbka 38,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
TemaHome
Pracovný stôl Volga
Otvor na káble, s doskou v dekore orechového dreva, 60x90 cm
(23)
Doručenie od 2. 12. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
120x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 11 cm
(29)
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podrúčka k modulárnej pohovke Rome Velvet
Zamatová, žltá, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 75 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
160x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Micadoni
Modulárna podnožka Martina
Zamatová, béžová, šírka 95 cm, hĺbka 65 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Matera
Ženilková, béžová, šírka 88 cm, hĺbka 68 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Lilou
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Enola
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, krémovobiela, šírka 90 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Matera
Ženilková, oranžová, šírka 88 cm, hĺbka 68 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 75 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanah Home
Pohovka Taida
Polohovacia/rozkladacia, sivá, dvojmiestna, šírka 120 cm, hĺbka 68 cm, hĺbka sedadla 68 cm
(5)
Doručenie od 13. 11. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Modulárna podnožka Martina
Zamatová, svetlohnedá, šírka 95 cm, hĺbka 65 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Matera
Ženilková, svetlosivá, šírka 88 cm, hĺbka 68 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
186
187
188
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok