Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 160 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Arabella
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 3. 11. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Kreslo Galatea
Doručenie od 3. 11. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Arabella
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé
Doručenie od 3. 11. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Mark
Zamatové, tmavozelené, výška zadnej opierky 47 cm, výška sedadla 39 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, tmavozelený, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Doručenie od 23. 10. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 78 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Ecrin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 95 cm, výška 170 cm, hĺbka 29 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
V dekore duba, hnedý, 60x120 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Konzolový stolík Serrone
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, 35x100 cm, výška 76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Podnožka Rodeo
Z imitácie kože, koňakovohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 43 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Bamboo Eco Fresh
140x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 180 kg
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská šatníková skriňa Estefania
Otvorená, z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, sivozelená, šírka 110 cm, výška 180 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Lila
So sekretárom, z dubového dreva, 60x113 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Dvojlôžková posteľ Ry
140x200 cm, bez roštu, z drevotriesky, v dekore duba, povrchová úprava: papier, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Meta
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Kreslo Calgary
Sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Console
Skladací, 36x100 cm
(20)
Doručenie od 27. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Kyoto
Zamatová, svetlomodrá, šírka 70 cm, hĺbka 70 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, čierna/hnedá, šírka 153 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Doručenie od 26. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Kyoto
Zamatová, tmavomodrá, šírka 70 cm, hĺbka 70 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tvilum
Dvojlôžková posteľ Paris
140x200 cm, bez roštu, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela
Doručenie od 26. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tvilum
Šatníková skriňa Oslo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 58 cm
(5)
Doručenie od 26. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, biely, 60x110 cm, výška 34 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, kovové, hnedé
Doručenie od 6. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Komoda Ilyas
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v tmavo prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 89 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, krémovobiele, 209x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, krémovobiela, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, sivá, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, oceľová, povrchová úprava: práškovanie, svetložltá, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(61)
Doručenie od 21. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
TV stolík Doppio
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, červený, 60x110 cm, výška 34 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, zelená, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, čierny, 60x110 cm, výška 34 cm
(9)
Doručenie od 23. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, v terakotovej farbe, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, biela, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, béžová, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, béžová, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, hnedá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, hnedá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
1
...
192
193
194
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok