Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 137 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Daroca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 180 cm, výška 38 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
288,15 €
s kódom
339 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Nočný stolík Keep by Hammel
Závesný, biely, 45x32,5 cm, výška 43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ Box 4
90x160 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
WOOOD
Podnožka Rodeo
Z imitácie kože, sivozelená, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 43 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Lavica Softy
Zamatová, polstrovaná, svetloružová, šírka 90 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 120 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
287,30 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 77 cm, výška 181 cm, hĺbka 31 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Kolíska Woodland Buddies
90x45 cm, s nastaviteľnou výškou/prístavná, s matracom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 4. 11. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Konferenčný stolík Heritage
Biely, 60x120 cm, výška 48 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Filippa
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Soenz
Závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, v striebornej farbe, počet párov topánok 6 , šírka 80 cm, výška 23 cm, hĺbka 33,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Servírovací stolík HO
Na kolieskach, kovový, 40x60 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, sivá, šírka 77 cm, výška 186 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Konferenčný stolík Heritage
Sivý, 60x120 cm, výška 48 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(15)
Na sklade
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Campus
Matný, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, zelený, šírka 140 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čierna
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Woodman
Skrinka na topánky Slussen
Kovová, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 100 cm, výška 30 cm, hĺbka 38 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, čierne, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Konferenčný stolík Heritage
Čierny, 60x120 cm, výška 48 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detský písací stôl Kiddy
So sekretárom, 60x110 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CP
70x140 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ Pepe 4
90x160 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Konferenčný stolík Lopez
Z mangového dreva, v tmavo prírodnej farbe, ø 60 cm, výška 33 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Tvilum
TV stolík Ry
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matný, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 60 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, tmavohnedá, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
285,60 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ Box 2
90x190 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 11. 2026
284,75 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Polica Tivo
Poschodová, kovová, povrchová úprava: kefovanie, v striebornej farbe, šírka 70 cm, výška 44 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
284,75 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Topper Latex
160x200 cm, stredne tvrdý, latexový, s odnímateľným poťahom/termoregulačný, z latexovej peny, hrúbka 6 cm, nosnosť 250 kg
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
284,75 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Topper
120x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, zo studenej peny, hrúbka 10 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 27. 11. 2026
284,75 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Light & Living
Regál na víno Malbeo
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 16, čierny, šírka 70 cm, výška 160 cm, hĺbka 6 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
284,75 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivý/béžový, šírka 200 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Konferenčný stolík Veluna
Sivobéžový, ø 70 cm, výška 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Paris
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, sivá, šírka 96 cm, výška 87 cm, hĺbka 49 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Kreslo London
Tmavosivé, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 40 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Fayna
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervený, šírka 160 cm, výška 50 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
TemaHome
Knižnica Delta
Z drevotriesky/z MDF/z voštinovej dosky, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 76 cm, výška 195 cm, hĺbka 30 cm
(4)
Doručenie od 4. 12. 2026
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Jolene
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 75 cm, výška 175 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Lavica Jethro
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 160 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Daroca
Z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiely, šírka 180 cm, výška 38 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Yumi
V dekore duba, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 53 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Fayna
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, sivý, šírka 160 cm, výška 50 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
203
204
205
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok