Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 160 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Lazy Lukka
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, sivá, viacmiestna, šírka 320 cm, hĺbka 191 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 655,20 €
s kódom
2 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
WOOOD
Rohová pohovka Statement
Zamatová, ľavý roh/do L, žltá, štvormiestna, šírka 274 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
2 030,40 €
s kódom
2 538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, ľavý roh/do L, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, tmavosivá, štvormiestna, šírka 253 cm, hĺbka 208 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 471,20 €
s kódom
1 839 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Woodman
Šatníková skriňa Mia
Z MDF, povrchová úprava: dyha, biela, šírka 80 cm, výška 190 cm, hĺbka 55 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Stredový diel, svetlosivý, šírka 76 cm, hĺbka 96 cm
(4)
Doručenie od 26. 11. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Windsor & Co Sofas
Pohovka Madame
Kožená, vodoodolná, tmavomodrá, dvojmiestna, šírka 212 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(4)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 999,20 €
s kódom
2 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Pohovka Vienna
Zamatová, vhodná pre domácich miláčikov, tmavomodrá, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 92 cm, hĺbka sedadla 55 cm
(118)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohovka Galene
Ženilková, béžová, viacmiestna, šírka 414 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 58 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 237,60 €
s kódom
2 797 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Maison de Rêve
Boxspring posteľ Dove
140x200 cm, čalúnená, s matracom/s topperom, ženilková, svetlohnedá
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
1 743,20 €
s kódom
2 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Dvojlôžková posteľ Greg 1
140x200 cm, bez roštu, z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 1. 12. 2026
783,20 €
s kódom
979 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Dekor (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská komoda Smile
S prebaľovacím pultom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 88 cm, výška 95 cm, hĺbka 57 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Ľavý roh/s leňoškou, krémovobiely, šírka 92 cm, hĺbka 154 cm
(2)
Doručenie od 26. 11. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Pravý roh/s leňoškou, tmavosivý, šírka 92 cm, hĺbka 154 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ufo
Zelený, ø 45 cm, výška 61 cm
(444)
Doručenie od 5. 11. 2026
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl
40x65 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
200x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, tmavomodrá
Doručenie od 10. 11. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
200x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlozelená
Doručenie od 10. 11. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, biele
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
147,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Sting
Variabilný, menčestrový, oranžový, vodoodolný/odolný proti škvrnám, šírka 96 cm, hĺbka 96 cm
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Ľavý roh, tmavosivý, šírka 172 cm, hĺbka 96 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Roxy
Variabilný, béžový/krémovobiely, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, ľavý roh/do L, antracitová, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 367,20 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, biely, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Variabilný, svetlosivý, šírka 93 cm, hĺbka 93 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Pravý roh, tmavosivý, šírka 172 cm, hĺbka 96 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica London
V dekore duba, z drevotriesky/z MDF/z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 156 cm, výška 100 cm, hĺbka 34 cm
(13)
Doručenie od 23. 11. 2026
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Vipack
Detská šatníková skriňa CASAMI
Otvorená, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela/svetloružová/svetlosivá, šírka 173 cm, výška 171,5 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 180 €
s kódom
1 475 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Vipack
Detská šatníková skriňa CASAMI
Otvorená, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela/svetlomodrá, šírka 115 cm, výška 171,5 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
784,80 €
s kódom
981 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Rohová pohovka Statement
Zamatová, pravý roh/do L, taupe, štvormiestna, šírka 274 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
2 191,20 €
s kódom
2 739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Germania
Knižnica Mailand
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Stredový diel, tmavosivý, šírka 76 cm, hĺbka 96 cm
(4)
Doručenie od 26. 11. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Stredový diel, tmavosivý, šírka 152 cm, hĺbka 96 cm
(4)
Doručenie od 26. 11. 2026
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Ľavý roh, zelený, šírka 172 cm, hĺbka 96 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 189x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detská pohovka Warm Hazel
Z textílie buklé, tmavohnedá, 132 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
469,60 €
s kódom
587 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Valley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 77 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kreslo Nora
Ľanové, s odnímateľným poťahom, biele, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
717,60 €
s kódom
897 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Konferenčný stolík Jugend
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Variabilný, tmavosivý, šírka 93 cm, hĺbka 93 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Pravý roh, svetlosivý, šírka 172 cm, hĺbka 96 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódom
WOOOD
Rohová pohovka Statement
Zamatová, ľavý roh/do L, taupe, štvormiestna, šírka 274 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
2 030,40 €
s kódom
2 538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
1
...
286
287
288
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok