Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Kave Home
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Kave Home
1 237 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá, šírka 180 cm, výška 73 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 448,40 €
s kódom
1 704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Elan
160x200 cm, s roštom, z orechového dreva, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 539,35 €
s kódom
1 811 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Elan
V dekore orecha, hnedý, 51x41 cm, výška 45 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Calixta
Kožená, drevená, pred posteľ, čierna, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, matná, čierna
Doručenie od 16. 12. 2026
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Elan
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 539,35 €
s kódom
1 811 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Ofelia
180x200 cm, bez čela, čalúnená, s odnímateľným poťahom, béžová
Doručenie od 16. 12. 2026
511,70 €
s kódom
602 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jednolôžková posteľ Ofelia
90x200 cm, bez čela, čalúnená, s odnímateľným poťahom, béžová
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rošt Talo
90x190 cm, lamelový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 23 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
674,90 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
696,15 €
s kódom
819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, čierne
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Nahla
Z masívu akácie, ø 120 cm
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
510,85 €
s kódom
601 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore orecha, 100x240 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 358,30 €
s kódom
1 598 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Lotty
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Kaori
S doskou v dekore orechového dreva, čierny/v prírodnej farbe, ø 46 cm, výška 68 cm
(5)
Na sklade
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Konzolový stolík Burano
Sklenený, 40x125 cm, výška 76 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
403 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 43 cm, výška 48 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Atminda
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 90x160 cm, dĺžka po rozložení 210 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 331,95 €
s kódom
1 567 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Vashti
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, ø 160 cm, dĺžka po rozložení 160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
974,10 €
s kódom
1 146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Konferenčný stolík Burano
Sklenený, 55x110 cm, výška 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
256 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Jeanette
Z teakového dreva, ø 90 cm
(2)
Na sklade
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
641,75 €
s kódom
755 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Fideia
So sklenenou doskou, čierny, 65x110 cm, výška 42 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 55 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Nahla
Z masívu akácie, ø 90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(7)
Doručenie od 16. 12. 2026
569,50 €
s kódom
670 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
705,50 €
s kódom
830 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yain
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 80x160 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
714,85 €
s kódom
841 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
674,90 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x240 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 358,30 €
s kódom
1 598 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Zahara
Čalúnená, matná, svetlohnedá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
197 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
Terrazzo, 48x48 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, hnedé/krémovobiele
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Na sklade
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Sashi
Z teakového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 313,25 €
s kódom
1 545 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
588,20 €
s kódom
692 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pracovný stôl Araxi
V dekore jaseňa, 62x105 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(1)
Na sklade
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
16
17
18
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok