Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Kave Home
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Kave Home
1 238 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
Tmavohnedý, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 110 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 120 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Belina
Ušiak, hnedé, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 46 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
432 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Magira
Z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
160x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Yalia
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, v tmavo prírodnej farbe, výška zadnej opierky 40 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Belina
Ušiak, béžové, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 46 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
446 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Martina
Z textílie buklé, krémovobiela, trojmiestna, šírka 246 cm, hĺbka 112 cm, hĺbka sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Knižnica Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, hnedé, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
447 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Celida
Otočné, ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
432 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Belina
Hnedá, šírka 58 cm, hĺbka 41 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, béžové, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
453 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
160x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 123,70 €
s kódom
1 322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 20 cm, hĺbka 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Belina
Béžová, šírka 58 cm, hĺbka 41 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
180x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Compo
Ženilková, béžová, trojmiestna, šírka 252 cm, hĺbka 98 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 639,65 €
s kódom
1 929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, z textílie buklé, krémovobiele, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
456 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Regál Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
787 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Vilandra
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
249,05 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 163,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 086,30 €
s kódom
1 278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lenon
160x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 195 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
9 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 202 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kuveni
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Truhla Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 152 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 384,65 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Maustin
Hojdacie, z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 53 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
19
20
21
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok