Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 339 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, biely, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komponent - dvierka Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 1,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný regál MWH
Kovový, modrý, 48x48 cm, výška 180 cm
(2)
Doručenie od 3. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 12 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, v matne striebornej farbe/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, tmavohnedý, ø 42 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Roba
Detský matrac Safe Asleep®
75x100 cm, s odnímateľným poťahom, penový, hrúbka 4 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v zlatej farbe
(15)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detská stolička
Z topoľového dreva, ružová, nosnosť 50 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Seaford
Oceľový, sivý, 50x100 cm, výška 40 cm
(28)
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Nočný stolík Naia
Tmavosivý, 40x40 cm, výška 49,5 cm
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 50x25 cm, výška 18 cm
(71)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, čierny, 50x25 cm, výška 18 cm
(50)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kúpeľňový regál Elori
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 52 cm, výška 115 cm, hĺbka 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská lavica Peppa Pig
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom, biela, šírka 57 cm, hĺbka 31 cm, výška 27,5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská stolička
Biela, nosnosť 50 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Biela/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Doplnok k detskej posteli Pino
Z masívu borovica, biely, 21x79 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Berna
Z borovicového dreva, biely, 46x35 cm, výška 49,5 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detské koše na hračky v súprave Agnes
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, ø 32x32 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(82)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Odkladací stolík Cesura
V dekore duba, čierny/v prírodnej farbe, 50x35 cm, výška 65 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský matrac
75x100 cm, s odnímateľným poťahom, extra mäkký, penový/do postieľky, hrúbka 4 cm, nosnosť 15 kg
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová polička Rim
Nástenná, hliníková, čierna
(6)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná/rohová, nerezová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Oslo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, čierny, šírka 82 cm, výška 60 cm, hĺbka 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, čierny, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(22)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská stolička
Žltá, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Karup
Nočné stolíky v súprave Dock
2 ks, v prírodnej farbe, 45x34 cm, výška 5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
68,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový regál Finja
Biely/hnedý, šírka 43 cm, výška 112 cm, hĺbka 36 cm
(122)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Nemý sluha Linn Dressboy
Oceľový, biely, šírka 38 cm, výška 168 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Olbi
Kovová, povrchová úprava: leštienie, v striebornej farbe, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, v lososovej farbe, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Kúpeľňová polička Olbi
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Prague
V dekore mramoru, béžový, 30x30 cm, výška 50 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Sivá
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička District
Z brestového dreva, sivá/v prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, taupe, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Teleskopická/rohová, v striebornej farbe
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Stolička Pelican
Stohovateľná, kovová, tmavosivá, výška 48 cm, nosnosť 110 kg
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
20
21
22
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok