Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 292 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stolička Alp
V dekore duba, v prírodnej farbe, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledný kúsok
157,25 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Skrinka Piccolo
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 20 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Merge
V dekore duba, v prírodnej farbe, 37x37 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
160x200 cm, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(5)
Doručenie od 26. 11. 2026
789,65 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
160x200 cm, s roštom, čalúnená, béžová
(5)
Doručenie od 26. 11. 2026
789,65 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
180x200 cm, s roštom, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
180x200 cm, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
160x200 cm, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(5)
Doručenie od 26. 11. 2026
789,65 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Miuform
Dvojlôžková posteľ Eve
180x200 cm, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Monza
V dekore duba, ø 100 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Mandy
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavoružové
Doručenie od 22. 10. 2026
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
59,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Nočný stolík Emerald
Sivý, 45x35 cm, výška 46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Alpi
Z borovicového dreva, 50x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
204 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Rohová pohovka Hartford
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 213 cm, hĺbka 153 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
908,65 €
s kódom
1 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 26. 10. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
148,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
245,65 €
s kódom
289 € bez kódu
144,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Pivo
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 171 cm, hĺbka 31 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Støraa
Detská posteľ Alpi
90x200 cm, s výsuvným lôžkom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Truhla Binz
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Nočný stolík Post
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, 38x35 cm, výška 59 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Pohovka Hartford
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, svetlosivá, trojmiestna, šírka 203 cm, hĺbka 83 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
581,40 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Kelly
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
102 €
s kódom
120 € bez kódu
60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Nočný stolík Chantal
Čierny/v prírodnej farbe, 51x39 cm, výška 54 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Skrinka na topánky Melanie
Výklopná, z MDF, povrchová úprava: fólia, biela, šírka 132 cm, výška 25 cm, hĺbka 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stolička Comiso
Plastová, antracitová, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,15 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, biela
(7)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v zlatej farbe
(10)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(51)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(8)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na topánky Ecori
Kovový, teleskopický, čierny/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 62 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Doručenie od 26. 10. 2026
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna
(7)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, čierny, šírka 39 cm, výška 11 cm, hĺbka 5,5 cm
(16)
Na sklade
15,03 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(27)
Na sklade
31,77 €
s kódom
37,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Kalune Design
Polica Armoni
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá, šírka 72 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Polica Leo
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 123 cm, výška 80,5 cm, hĺbka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Polica Leo
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 123 cm, výška 80,5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Polica Liliales
Poschodová, zo smrekového dreva, hnedá, šírka 44 cm, výška 40 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Police v súprave Gem
2 ks, zo smrekového dreva, hnedé, šírka 30 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Doručenie od 11. 11. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kalune Design
Polica Armoni
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 72 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(5)
Doručenie od 11. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pelipal
Skrinka pod umývadlo Quickset 857
Závesná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 60 cm, výška 53 cm, hĺbka 33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burley
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 30,5 cm, výška sedadla 44,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo London
Relaxačné/otočné, polohovacie/s podnožkou, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 78 cm, výška sedadla 47 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
543,15 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, čierne, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
194
195
196
...
319
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok