Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 334 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
258,40 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
249,05 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 178 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
402,05 €
s kódom
473 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 189 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,50 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
246,50 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 222 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
323 €
s kódom
380 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 178 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
404,60 €
s kódom
476 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
240,55 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 189 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Amesbury
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Plainfield
V dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
466,65 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
272,85 €
s kódom
321 € bez kódu
160,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Rowico
Odkladací stolík Yumi
S doskou v dubovom dekore, tmavohnedý, ø 50 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Maddock
Rozkladací, v dekore duba, ø 135 cm, dĺžka po rozložení 235 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 036,15 €
s kódom
1 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Maymont
2 ks, stohovateľné, čalúnené, krémovobiele/tmavohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
V dekore duba, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
513,40 €
s kódom
604 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 100 cm, výška 203 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 226,55 €
s kódom
1 443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Yumi
V dekore duba, 90x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Nočný stolík Whitmore
V dekore mramoru, v prírodnej farbe, 28x25 cm, výška 24 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
158,10 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Vitrína Filippa
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 82 cm, výška 185 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 107,55 €
s kódom
1 303 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Glenside
Rozkladací, v dekore duba, ø 130 cm, dĺžka po rozložení 230 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
776,90 €
s kódom
914 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
Rozkladací, v dekore duba, 90x190 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
708,90 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
466,65 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
985,15 €
s kódom
1 159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Boxford
V dekore duba, tmavohnedý, ø 110 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Yumi
V dekore duba, tmavohnedý, 65x130 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Sullivan
V dekore duba, tmavohnedý, ø 60 cm, výška 37 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Tyler
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 210 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 061,65 €
s kódom
1 249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Nočný stolík Whitmore
V dekore mramoru, v prírodnej farbe, 28x25 cm, výška 24 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Marsden
S keramickou doskou, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Maymont
2 ks, stohovateľné, čalúnené, krémovobiele/tmavohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
212 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 170 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
968,15 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 203 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
1 529,15 €
s kódom
1 799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
202
203
204
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok