Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 387 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Modul pohovky Nihad modular
Pravý roh/s leňoškou, menčestrový, khaki, šírka 125 cm, hĺbka 148 cm
(9)
Doručenie od 25. 11. 2026
814,30 €
s kódom
958 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Modul pohovky Nihad modular
Pravý roh, menčestrový, zelený, šírka 163 cm, hĺbka 100 cm
(9)
Doručenie od 25. 11. 2026
917,15 €
s kódom
1 079 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
-15 % s kódom
Ame Yens
Pohovka Kukumo
Zamatová, tmavozelená, dvojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 90 cm, hĺbka sedadla 66 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 172,15 €
s kódom
1 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ame Yens
Kreslo Kukumo
Zamatové, tmavozelené, výška zadnej opierky 34 cm, výška sedadla 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 010,65 €
s kódom
1 189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potlačou, zelený, ø 24 cm, výška 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Skeleton S
Plastový, s potlačou, zelený, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Gazzda
Polica Mu
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 100 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189,55 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Police v súprave
2 ks, z MDF, čierne/v prírodnej farbe, šírka 21 cm, výška 10 cm, hĺbka 21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Odkladacie stolíky v súprave
3 ks, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Polica
Poschodová, z MDF, čierna/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 41 cm, hĺbka 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania/rohová, kovová, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,04 €
s kódom
36,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 18 cm, výška 14 cm, hĺbka 17 cm
(4)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Dakls
Vešiak na kľúče
Drevený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Vilandra
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
249,05 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Zoe
2 ks, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
323,85 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Anley
Rozkladacia, béžová, šírka 204 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 843,65 €
s kódom
2 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 163,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 086,30 €
s kódom
1 278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lenon
160x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 195 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
9 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 202 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kuveni
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Truhla Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 152 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 384,65 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Maustin
Hojdacie, z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 53 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
4 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 078,65 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Anley
Rozkladacia, béžová, šírka 244 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
2 355,35 €
s kódom
2 771 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Maustin
Hojdacie, z textílie buklé, zelené, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 53 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 605,65 €
s kódom
1 889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lenon
180x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 177,25 €
s kódom
1 385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kenta
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 90 cm, výška 40 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 195 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jednolôžková posteľ Lenon
90x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
1
...
232
233
234
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok