Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 343 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
140x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
(9)
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ BRONXX
140x200 cm, s roštom, kovová, povrchová úprava: farbenie, čierna
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
329,80 €
s kódom
388 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
140x200 cm, s roštom, z textílie buklé, biela
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ RENO
90x200 cm, domčeková/vyvýšená, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 21. 10. 2026
694,45 €
s kódom
817 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Dvojlôžková posteľ BRONXX
140x200 cm, s roštom, kovová, povrchová úprava: farbenie, modrá
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
337,45 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
90x200 cm, s roštom, z textílie buklé, ružová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
414,80 €
s kódom
488 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Vipack
Detský puf MOON
Z textílie buklé, svetlozelený, šírka 41 cm, hĺbka 41 cm, výška 41,5 cm, váha 5 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
90x200 cm, s roštom, z textílie buklé, zelená
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ BRONXX
140x200 cm, s roštom, kovová, povrchová úprava: farbenie, zelená
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Vipack
Dvojlôžková posteľ BRONXX
140x200 cm, s roštom, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detský puf MOON
Z textílie buklé, svetloružový, šírka 41 cm, hĺbka 41 cm, výška 41,5 cm, váha 5 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
140x200 cm, s roštom, z textílie buklé, ružová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
525,30 €
s kódom
618 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Vipack
Detský puf MOON
Z textílie buklé, biely, šírka 41 cm, hĺbka 41 cm, výška 41,5 cm, váha 5 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
90x200 cm, s roštom, z textílie buklé, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Lausanne
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
171,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Skrinka na topánky Vita
Kovová, čierna, šírka 79 cm, výška 32 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Naro
V prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Girona
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, 30x90 cm, výška 80 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
136,85 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, čierna, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
316,20 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
S poličkou, z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 17 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Stolička Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, výška 46,5 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, žlté, výška sedadla 63 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
108 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Metz
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 118 cm, dĺžka po rozložení 158 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
823,65 €
s kódom
969 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
116,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Komoda Dalby
Kovová, čierna, šírka 140 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
378,25 €
s kódom
445 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
135,15 €
s kódom
159 € bez kódu
79,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Kovová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 80 cm, výška 170 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
96,90 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
TV stolík Brisbane
Kovový, čierny, šírka 130 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Ovada
Poschodová, z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 44 cm, hĺbka 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Melbourne
Kovová, čierna, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
280,50 €
s kódom
330 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Delia
V prírodnej farbe, ø 43 cm, výška 34 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 70 cm
(2)
Na sklade
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Barový stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 70 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Bastia
Kovový, čierny, ø 47 cm, výška 50 cm
(13)
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Metz
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 118 cm, dĺžka po rozložení 158 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
823,65 €
s kódom
969 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
279,65 €
s kódom
329 € bez kódu
164,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, svetlosivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
s kódom
160 € bez kódu
80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Servírovací stolík Miro
Na kolieskach, s doskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Na sklade
221,85 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
iDesign
Nástenný vešiak iD Wallspace
Plastový, šírka 65 cm, výška 15,5 cm, hĺbka 31 cm
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
242
243
244
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok