Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 355 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Marckeric
Barový stôl Peru
S doskou v dekore mramoru, 47x120 cm, výška 102 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
215,05 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Elfa
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 165 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
312,80 €
s kódom
368 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Nussa
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, antracitová, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
381,65 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, žlté
Doručenie od 27. 10. 2026
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Detská knižnica Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 70 cm, výška 42 cm, hĺbka 35 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 180 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 90 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ther
S doskou v dubovom dekore, 120x120 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
281,35 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detský nočný stolík Estefania
Biely, 40x35 cm, výška 53 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 140 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Comba
S doskou v dubovom dekore, 100x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
388,45 €
s kódom
457 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detský písací stôl Esteban
55x110 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detský nočný stolík Max
Z borovicového dreva, biely, 46x35 cm, výška 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Estefania
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, biela, šírka 100 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
244,80 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Barový stôl Peru
S doskou v dubovom dekore, 52x120 cm, výška 102 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, červená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
323,85 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
316,20 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Estefania
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, sivozelená, šírka 100 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Detská šatníková skriňa Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 90 cm, výška 181 cm, hĺbka 52 cm
(5)
Doručenie od 27. 10. 2026
396,10 €
s kódom
466 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Detská šatníková skriňa Estefania
Otvorená, z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, sivozelená, šírka 110 cm, výška 180 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Max
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v petrolejovej farbe, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
251,60 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Paola
S doskou v dekore orechového dreva, 90x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
231,20 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Max
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
251,60 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Doručenie od 23. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Sindi
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Estefania
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
221 €
s kódom
260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Dvojlôžková posteľ Gabi
140x190 cm, s úložným priestorom, s roštom, z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, biela
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
466,65 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, tmavomodrá, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
323,85 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
192,95 €
s kódom
227 € bez kódu
113,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 144 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
428,40 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská posteľ Esteban
90x200 cm, s výsuvným lôžkom, s úložným priestorom, s roštom, v dekore borovice, povrchová úprava: lakovanie, biela
Doručenie od 27. 10. 2026
405,45 €
s kódom
477 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detský nočný stolík Esteban
Sivozelený, 40x35 cm, výška 53 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Doručenie od 27. 10. 2026
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, červená, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
289,85 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Pisco
Sivozelený, 40x35 cm, výška 65,5 cm
(7)
Doručenie od 23. 10. 2026
112,20 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 158 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Elfa
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 80 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
231,20 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Aviva
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 180 cm, hĺbka 34,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detský nočný stolík Esteban
Biely, 40x35 cm, výška 53 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 150 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
244
245
246
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok