Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 388 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 135 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
245,60 €
s kódom
307 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Alaska
Plastová, biela, výška 45,5 cm, nosnosť 250 kg
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Los Angeles
Skladací, hnedý, 50x50 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Oceľová, čierna
(23)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
TemaHome
Pracovný stôl Volga
Otvor na káble, s doskou v dekore orechového dreva, 60x90 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Pohovka Roots
Ľanová, rozkladacia, futonová, taupe, trojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
580 €
s kódom
725 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Stolička Club
Z kaučukového dreva, biela, výška 44 cm, nosnosť 120 kg
(16)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ufo
Biely, ø 70 cm, výška 45 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica Valsa
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia/povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 108 cm, výška 224 cm, hĺbka 34 cm
(16)
Doručenie od 23. 11. 2026
647,20 €
s kódom
809 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Windsor & Co Sofas
Pohovka Cirrus
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, vodoodolná/odolná proti škvrnám, béžová, trojmiestna, šírka 215 cm, hĺbka 112 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
1 391,20 €
s kódom
1 739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Alana
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 130 cm, hĺbka 33 cm
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Konferenčný stolík Kensal
V dekore duba, v prírodnej farbe, 65x115 cm, výška 35 cm
(35)
Doručenie od 23. 10. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Black Multizone
160x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 180 kg
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Cross
Čierny, ø 55 cm, výška 45 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Barová stolička Club
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(14)
Na sklade
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kreslo Sadira
V horčicovej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 43 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
517,60 €
s kódom
647 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, čierny, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Taburet Sara
Zamatový, žltý, ø 46 cm, výška 46 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Avon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, biela/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
(14)
Doručenie od 27. 10. 2026
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Skrinka na topánky Bode
Výklopná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, pololesklá, tmavosivá, počet párov topánok 12 , šírka 84 cm, výška 107 cm, hĺbka 26 cm
(14)
Doručenie od 23. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Green Hill
So sklenenou doskou, čierny, 80x80 cm, výška 35 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Osaka
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(12)
Doručenie od 29. 10. 2026
679,20 €
s kódom
849 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homitis
Knižnica Mito
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitová/v prírodnej farbe, šírka 108,5 cm, výška 161 cm, hĺbka 25,5 cm
(12)
Doručenie od 6. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Záhradný stolík so zásobníkom na ľad Cool
Plastový, okrúhly, ø 49,5 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Alba
Bez vŕtania, Static-Loc, bambusová, čierna/v prírodnej farbe
(155)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Závesná, oceľová, matne čierna
(24)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Vita
Čierny, 45x45 cm, výška 45 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
26,39 €
s kódom
32,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradný jedálenský stôl Strong
Antracitový, 100x210 cm
(19)
Na sklade
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Lotte
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlomodrá
(19)
Doručenie od 7. 10. 2026
966,40 €
s kódom
1 208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, čierny, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(22)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Country House
Na kolieskach, 40x80 cm
(25)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Skrinka na topánky Loft
S lavicou, v dekore exotického dreva, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 10 , šírka 103 cm, výška 48 cm, hĺbka 30 cm
(63)
Na sklade
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Konferenčný stolík Petra
S doskou v dekore betónu, čierny/sivý, 75x120 cm, výška 38 cm
(25)
Doručenie od 23. 11. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Puqa Design
Knižnica New
Z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá, šírka 50 cm, výška 160 cm, hĺbka 20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
210x105 cm, výška 90 cm
(17)
Doručenie od 14. 12. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (10)
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
(17)
Doručenie od 27. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, čierny, šírka 180 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(32)
Doručenie od 20. 10. 2026
442,40 €
s kódom
553 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Karup
Futónový matrac Bed In a Bag Beige
70x190 cm, extra mäkký, skladací, béžový, hrúbka 5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
1
...
11
12
13
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok