Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 288 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Kalune Design
Regál Sierra
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v zlatej farbe, šírka 125 cm, výška 180 cm, hĺbka 28 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
140x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, sivá
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zelená
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, zelené
Doručenie od 27. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Noemi
Z masívu akácie, rozkladací, v prírodnej farbe, 90x150 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Kreslo Abrazo
Zamatové, čierne, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, tmavomodrý, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Doručenie od 27. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Pojazdný regál Nolle
Kovový, čierny, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
White Label
Regál Marcio
Kovový, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 120 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Aviva
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 180 cm, hĺbka 34,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Konzolový stolík Srina
Z masívu rosewood, v tmavo prírodnej farbe, 45x120 cm, výška 76 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
389,30 €
s kódom
458 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Comba
S doskou v dubovom dekore, 100x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
388,45 €
s kódom
457 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Woodman
Knižnica Newest
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 185 cm, hĺbka 32 cm
(15)
Doručenie od 27. 10. 2026
388,45 €
s kódom
457 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meise Möbel
Detská posteľ Cool
90x200 cm, bez roštu, menčestrová, s USB portom, antracitová
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová zostava Forano
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ MOON
90x200 cm, s roštom, z textílie buklé, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčný stolík Kulona
Biely, ø 70 cm, výška 38 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Zamatová, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 80 cm, výška 36 cm
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Roba
Postieľka Jil
70x140 cm, s nastaviteľnou výškou, s roštom, z preglejky, povrchová úprava: melamín, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 6. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 92 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lavica Nordic Style
Polstrovaná, pred posteľ, hnedá/béžová, šírka 124 cm, hĺbka 40 cm, výška 53 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Juli
Zamatové, hnedé, výška zadnej opierky 45 cm, výška sedadla 45 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Konzolový stolík Westerleigh
40x105 cm, výška 76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Veglia
Kovový, krémovobiely, ø 60 cm, výška 38 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Konferenčný stolík Lopez
Z mangového dreva, krémovobiely, ø 75 cm, výška 40 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tina
140x200 cm, s roštom, čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
(9)
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Rowico
Konzolový stolík Confetti
V prírodnej farbe, 40x100 cm, výška 74 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, sivomodrý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Konferenčné stolíky v súprave Four
2 ks, v dekore duba, v prírodnej farbe, ø 68 cm, výška 42 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 70 cm
(3)
Doručenie od 5. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Juli
Zamatové, sivé, výška zadnej opierky 45 cm, výška sedadla 45 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Micadoni
Podnožka Jodie
Zamatová, tmavomodrá, šírka 102 cm, hĺbka 80 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Juli
Zamatové, tmavomodré, výška zadnej opierky 45 cm, výška sedadla 45 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Juli
Zamatové, tmavosivé, výška zadnej opierky 45 cm, výška sedadla 45 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Zamatová, tmavozelená, šírka 100 cm, hĺbka 80 cm, výška 36 cm
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Juli
Zamatové, tmavozelené, výška zadnej opierky 45 cm, výška sedadla 45 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Tempus Premier
120x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 90 kg
Doručenie od 5. 11. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (8)
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Alessandra
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 142 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Alessandra
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, zelená, šírka 142 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Vitrína Alessandra
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 142 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Esschert Design
Záhradná lavica Dachshund
Čierna, nosnosť 100 kg, šírka 117,5 cm, hĺbka 35 cm, výška 67 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
177
178
179
...
319
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok