Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 292 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Hype
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 120 kg, výška sedadla 42-54 cm
Na sklade
Posledné kúsky
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet párov topánok 8 , šírka 98 cm, výška 86 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Konferenčný stolík Rosito
Mramorový, čierno-biely, ø 61 cm, výška 41 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Traditional
120x200 cm, extra tvrdý, čierny, hrúbka 13 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Alto
90x180 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 100 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
371,45 €
s kódom
437 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Esilda
S betónovou doskou, okrúhly, ø 70 cm, výška 48,5 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
370,60 €
s kódom
436 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Esilda
S betónovou doskou, 70x70 cm, výška 48,5 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
370,60 €
s kódom
436 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Triventi
Z jaseňového dreva, 80x80 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
TemaHome
Nočný stolík Aurora
Biely, 60x44 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
TemaHome
TV stolík Move
Rohový, v dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, biely/v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 32 cm, hĺbka 41 cm
(8)
Doručenie od 2. 12. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 44-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Zamatová, béžová, šírka 90 cm, hĺbka 90 cm, výška 40 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Kreslo Barnaby
Béžové/v tmavo prírodnej farbe, výška zadnej opierky 34 cm, výška sedadla 41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská posteľ Charli
90x200 cm, s roštom, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Forrest
90x200 cm, s roštom, z bukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sapho
Doska pod umývadlo Woody
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, hĺbka 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na oblečenie Arch
Kovový, v matne striebornej farbe, 92x39 cm, výška 186 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 100 cm, výška 128 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 75 cm, hĺbka 39 cm
(21)
Doručenie od 22. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Woodman
Odkladací stolík Drum
V prírodnej farbe, ø 53 cm, výška 58 cm
(6)
Doručenie od 27. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Fabio
V dekore duba, ø 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Fabio
V dekore duba, ø 100 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Konferenčný stolík Oy
Z jaseňového dreva, v tmavo prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 36 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Atty
Otočné, ženilkové, oranžové, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 42 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Sting
Stredový diel, menčestrový, oranžový, vodoodolný/odolný proti škvrnám, šírka 76 cm, hĺbka 96 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Konzolový stolík Confetti
V prírodnej farbe, 40x100 cm, výška 74 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Skrinka na topánky Confetti
S lavicou, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá/v svetlo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 45 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Cailin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 120 cm, hĺbka 42 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Atty
Otočné, ženilkové, svetlohnedé, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 42 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, tmavomodrá, šírka 97 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Happy Dream
120x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, tvrdý, zo studenej peny, penový, hrúbka 13 cm, nosnosť 130 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Premium Cashmere
90x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 5. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Ameca
Výklopná/závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivozelená, počet párov topánok 12 , šírka 140 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modul pohovky Sting
Stredový diel, menčestrový, zelený, vodoodolný/odolný proti škvrnám, šírka 76 cm, hĺbka 96 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Ferrara
Z umelého ratanu, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 117 cm, hĺbka 58 cm, výška 86 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kreslo Holli
Čierno-biele
Doručenie od 2. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Konzolový stolík Cupa
Čierny, 32x110 cm, výška 80,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stojan na oblečenie Valde
Kovový, čierny, 90x40 cm, výška 183 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
182
183
184
...
319
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok