Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 373 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Trosa
Čalúnená, hnedá/krémovobiela
Doručenie od 6. 11. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
183,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 189 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Slim Max
140x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny, z HD peny, hrúbka 15 cm, nosnosť 180 kg
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Støraa
Podnožka Lilly
S úložným priestorom, sivá, šírka 130 cm, hĺbka 69 cm, výška 43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna podnožka Roxy
Z textílie buklé, svetlohnedá, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(2)
Doručenie od 1. 12. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 78 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-15 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, čierny, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Šatníková skriňa Billund
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, v prírodnej farbe, šírka 147 cm, výška 200 cm, hĺbka 62 cm
(10)
Doručenie od 26. 10. 2026
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Hadia
Drevená, hnedá, nosnosť 220 kg, šírka 140 cm, hĺbka 66 cm, výška 90 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Konzolový stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, 30x120 cm, výška 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v lososovej farbe
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
91,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Knižnica Elia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 172 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Wari
V prírodnej farbe, 50x45 cm, výška 54 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 153 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Polica Zariah
Poschodová, kovová, v prírodnej farbe, šírka 92 cm, výška 92 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Postieľka BILLY
60x120 cm, s nastaviteľnou výškou, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, v petrolejovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Century
45x100 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Pracovný stôl Oslo
V dekore duba, 81x145 cm
(6)
Doručenie od 26. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervená, šírka 121 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Campus
Matný, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, zelený, šírka 180 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, biela, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(4)
Doručenie od 13. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Konzolový stolík Amaya
Béžový, 40x120 cm, výška 76 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ MBW
90x190 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (8)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Nagano
Krémovobiely, ø 80 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Konferenčné stolíky v súprave Triangle
3 ks, so sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 60 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, oranžová, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 13. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, sivá, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(4)
Doručenie od 13. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
BENAB
Topper Soft
160x200 cm, stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/zónový, zo studenej peny, hrúbka 5 cm, nosnosť 130 kg
Doručenie od 15. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Matrac Dream Essence
140x200 cm, stredne tvrdý, pružinový, s odnímateľným poťahom/zónový/termoregulačný, s taštičkovými pružinami, hrúbka 21 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, svetlomodrá, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(4)
Doručenie od 13. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Happy Dream
100x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, tvrdý, zo studenej peny, penový, hrúbka 13 cm, nosnosť 130 kg
Doručenie od 15. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Magic Night
90x200 cm, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/termoregulačný, tvrdý/stredne tvrdý, z latexovej peny, penový/latexový, hrúbka 15 cm, nosnosť 90 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Cebu
Čalúnená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
ELTAP
Detská posteľ Duuli
80x200 cm, s matracom/s roštom, povrchová úprava: laminovanie, biela
Doručenie od 22. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, biela, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, biely, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
199
200
201
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok