Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 330 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, v mentolovej farbe, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Malie
Zelená, šírka 65 cm, hĺbka 65 cm, výška 44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Next
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, lesklá, biela/v prírodnej farbe, šírka 197 cm, výška 84 cm, hĺbka 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
172 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Yuri
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
172 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 209x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, béžové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Béžový, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Umbo
Z textílie buklé, krémovobiely, šírka 88 cm, hĺbka 50 cm, výška 36,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Ü
Z textílie buklé, béžový, šírka 60 cm, hĺbka 50 cm, výška 30,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Khaki, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, modré, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Vlnený, modrý, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Ü
Vlnený, modrý, šírka 60 cm, hĺbka 50 cm, výška 30,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetloružové, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Nočný stolík Lunex
Lesklý, svetlosivý, ø 40 cm, výška 50 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Matrac BonLife
120x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/zónový, hrúbka 18 cm, nosnosť 110 kg
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Magic Night
70x160 cm, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/termoregulačný, tvrdý/stredne tvrdý, z latexovej peny, penový/latexový, hrúbka 15 cm, nosnosť 90 kg
(5)
Doručenie od 15. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Vlnený, v terakotovej farbe, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalúnené, voľne stojacie, zelené, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Ameca
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, šalviová zelená, šírka 56 cm, výška 97 cm, hĺbka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Umbo
Žltý, šírka 88 cm, hĺbka 50 cm, výška 36,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Germania
Knižnica Agenda
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 45 cm, výška 197 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká/závesná/úzka, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Woodman
Vinotéka Grande
Z MDF, povrchová úprava: laminovanie, matná, biela/v prírodnej farbe, biela/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Duct
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Lourmarin
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 45 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Teulat
Odkladací stolík Cep
V dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 53 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, v terakotovej farbe, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(72)
Doručenie od 27. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
171,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Form
Stohovateľná, v dekore jaseňa, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, zelené, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(9)
Doručenie od 27. 10. 2026
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Post
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 76 cm, výška 113 cm, hĺbka 39 cm
Na sklade
Posledný kúsok
291,55 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 74 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detský matrac Premium C
120x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, tvrdý, penový, hrúbka 14 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Regál X-Shelf
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 198 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Na sklade
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Ameca
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 56 cm, výška 97 cm, hĺbka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
289,85 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
205
206
207
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok