Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 367 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, krémovobiela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Margrit
90x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 21. 10. 2026
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Konferenčný stolík Dash
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Coco Dreamer
120x200 cm, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny, tvrdý/stredne tvrdý, penový, hrúbka 13 cm, nosnosť 70 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Torrance
Vysoká, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
Biely, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dreva, z MDF, biely, šírka 120 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rowico
Konzolový stolík Yumi
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x120 cm, výška 75 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Konferenčný stolík Albin
Z polyresínu, krémovobiely, 60x66 cm, výška 37 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Woodstock
45x105 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Wrap Beige/Dark Grey
70x200 cm, stredne tvrdý, skladací, béžový, hrúbka 12 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Zloženie a druh materiálu (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v súprave Tori
2 ks, sivé, výška sedadla 71 cm
(4)
Na sklade
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matná, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Stolička Paff Tall
Čalúnená, antracitová/v prírodnej farbe, výška 46,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Stolička Paff Tall
Čalúnená, biela/v prírodnej farbe, výška 46,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Wrap Linen Beige/Dark Grey
70x200 cm, stredne tvrdý, skladací, béžový, hrúbka 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Zloženie a druh materiálu (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Predsieňová zostava Bea
Z MDF, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 120 cm, výška 172 cm, hĺbka 39 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dreva, z MDF, čierny, šírka 120 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
276,25 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Arnea
Vysoká, matná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 33 cm, výška 181 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Bedano
Na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 40 cm, výška 63 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkladací stolík Oy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 36 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Skrinka Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 135 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Rowley
2 ks, čalúnené, matné, svetlosivé
Na sklade
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
Na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 42 cm, výška 63 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Unique Furniture
Skrinka Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 80 cm, výška 135 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 87,5 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Doručenie od 27. 10. 2026
275,40 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore mramoru, biele, 58x58 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detský písací stôl Amori
130x60 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MOME
Kreslo Duni
S odnímateľným poťahom, béžové, výška zadnej opierky 52,5 cm, výška sedadla 44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská ohrádka Dino
90x90 cm, s nastaviteľnou výškou/na kolieskach, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ DMS
80x160 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(11)
Doručenie od 5. 11. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Nihad
Menčestrová, svetloružová, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 44 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Gilda
2 ks, čalúnené, čierne/krémovobiele
Doručenie od 23. 10. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
161,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
TV zostava Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 159 cm, výška 181 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Kreslo Faster
Rozkladacie, z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 36 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Lotta
Rozkladací, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, béžové, ø 58 cm, výška 40 cm
(19)
Na sklade
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 181 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Tobias
Kovový, hnedý, ø 43 cm, výška 45,5 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Binetto
Závesná, matná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 97 cm, výška 79 cm, hĺbka 27 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
210
211
212
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok