Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 340 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karup
Stojan na oblečenie Hongi
Z borovicového dreva, hnedý, 150x74 cm, výška 177 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, červené/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Bibione
V dekore duba, v prírodnej farbe, 38x114 cm, výška 75 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, krémovobiela, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, modré, výška sedadla 66 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 70 cm
(2)
Na sklade
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, zelené, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, krémovobiele, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, svetlosivé, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervená, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, zelená, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zelené/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Delta
S podrúčkami, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 150 cm, výška 45 cm, hĺbka 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detská komoda Lilo
S prebaľovacím pultom, z drevotriesky, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 107 cm, výška 98 cm, hĺbka 75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Torrance
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Trento
Rozkladací, s prídavnou doskou, 92x54 cm, dĺžka po rozložení 92 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Tripoli
Dĺžka 320 cm, šírka 120 cm, nosnosť 140 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, v prírodnej farbe, šírka 154 cm, výška 70 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(46)
Na sklade
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Z textílie buklé, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenná knižnica Apollo
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, oranžová, šírka 60 cm, výška 109 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Modulárna skriňa Modular
Otvorená, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 180 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 76 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Bibione
V dekore duba, tmavohnedý, 38x114 cm, výška 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, čierne/taupe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitácie kože, kožená, v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 60 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(7)
Na sklade
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Utah
Výklopná/závesná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 100 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 66 cm, výška 73 cm, hĺbka 80 cm
(18)
Na sklade
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Odkladací stolík Soller
Hliníkový, béžový, 43x56 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
TemaHome
Konferenčný stolík Petra
S doskou v dekore betónu, čierny/sivý, 75x120 cm, výška 38 cm
(25)
Doručenie od 4. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Arcola
Kovový, okrúhly, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
224
225
226
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok