Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 348 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPW
90x190 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (14)
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Emerald
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 79 cm, výška 81 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Binz
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 75 cm, výška 80 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka na topánky Romi
S lavicou, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 51 cm, hĺbka 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Diora
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavomodrá, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Cozy Care
60x120 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, tvrdý, zo studenej peny, penový, hrúbka 17 cm, nosnosť 130 kg
Doručenie od 15. 10. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
BENAB
Topper Medium
140x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny, hrúbka 7 cm, nosnosť 120 kg
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ELTAP
Detská posteľ Duuli
80x200 cm, s roštom, povrchová úprava: laminovanie, biela
Doručenie od 22. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Tvilum
Dvojlôžková posteľ Naia
140x200 cm, bez roštu, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, biela
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ Mila RM
70x160 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Romane
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Nuno
Kovový, čierny, 48x34 cm, výška 58 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Miko
Kovový, modrý, ø 40 cm, výška 46 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Arcena
Závesná/so zrkadlom, z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 71 cm, hĺbka 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, v petrolejovej farbe, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Leitmotiv
Odkladací stolík Totem
Z mangového dreva, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Odo
Béžový, ø 44 cm, výška 58 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Odo
Čierny, ø 44 cm, výška 58 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Odo
Oranžový, ø 44 cm, výška 58 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, sivé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
134,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
TemaHome
TV stolík Ampère
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biely/v prírodnej farbe, šírka 165 cm, výška 40 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Kreslo Elza
Hojdacie, zelené, výška zadnej opierky 62 cm, výška sedadla 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, v mentolovej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Knižnica Malibu
Kovová, čierna, šírka 80 cm, výška 138 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Polica Cubic
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 46 cm, výška 167 cm, hĺbka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčné stolíky v súprave Bronco
2 ks, sklenené, čierne, 45x90 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Forano
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 80 cm, výška 60 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 90 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Knižnica Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 188 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Next
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, lesklá, biela/v prírodnej farbe, šírka 119 cm, výška 84 cm, hĺbka 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Gimli
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(5)
Na sklade
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
134 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dreva, z MDF, biely, šírka 40 cm, výška 81 cm, hĺbka 81 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská komoda Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Knižnica Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 122 cm, výška 126 cm, hĺbka 29 cm
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, hnedé, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 10. 11. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
134 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore orecha, v tmavo prírodnej farbe, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Baby Pool
V dekore brezy, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 99 cm, hĺbka 46,5 cm, na kolieskach
Doručenie od 4. 11. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivá/béžová, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, tmavosivé, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, ľanové, sivobéžové, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(8)
Na sklade
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Farba nôh (2)
1
...
227
228
229
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok