Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 356 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Next
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, lesklá, biela/v prírodnej farbe, šírka 149 cm, výška 84 cm, hĺbka 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
TV stolík Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 137 cm, výška 47 cm, hĺbka 44 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ovo
Biely, 70x110 cm, výška 45 cm
(26)
Doručenie od 9. 11. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Lillo
40x65 cm
(15)
Doručenie od 5. 11. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Arcena
Vysoká, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Polica Groove
Poschodová, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 192 cm, výška 47,5 cm, hĺbka 25,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Marckeric
Detská šatníková skriňa Esteban
Otvorená, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 80 cm, výška 170 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Pracovný stôl Sign
S doskou v dubovom dekore, 60x150 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Konzolový stolík Saturn
Kovový, sivobéžový, 34x118 cm, výška 82 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Emerald
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 79 cm, výška 81 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík
Svetlosivý, 70x110 cm, výška 45 cm
(33)
Doručenie od 9. 11. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ovo
Svetlosivý, 70x110 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ovo
Sivý, 70x110 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Konzolový stolík Saturn
Kovový, zelenomodrý, 34x118 cm, výška 82 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Kancelárska stolička Camberra
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s opierkou hlavy, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 49-57 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, čierne/taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
WOOOD
Nočný stolík Zola
Čierny, 40x35 cm, výška 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
225,25 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Postieľka DINO
70x140 cm, s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou, s roštom, z bukového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Roba
Detská komoda Cabane
S prebaľovacím pultom, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 98 cm, hĺbka 75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 196 cm, výška 73 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Mimo
40x65 cm
(10)
Doručenie od 5. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Hnedá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, hnedé, 75x49 cm, výška 37 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Støraa
TV stolík Caitlin
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: fólia, matný, hnedý, šírka 140 cm, výška 53 cm, hĺbka 39 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Polica Tivo
Kovová, povrchová úprava: kefovanie, v striebornej farbe, šírka 120 cm, výška 14 cm, hĺbka 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, krémovobiele, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník Deluxe
Krémovobiely, so stojanom, okrúhly, ø 300 cm, výška 250 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, v mentolovej farbe, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, modré, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Premier Housewares
Odkladací stolík Cebu
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, ø 57 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Kappu
Poschodová, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 100 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, ružové, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Sivá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, sivá
Doručenie od 26. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, svetlohnedé, 75x49 cm, výška 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Tyrkysovomodrá, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(24)
Doručenie od 24. 11. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte Carlo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
131,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
1
...
229
230
231
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok