Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 367 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Truhla Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, zelené
(84)
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
(84)
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Fideia
So sklenenou doskou, čierny, 65x110 cm, výška 42 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Argo
So sklenenou doskou, čierny, 70x130 cm, výška 46 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanah Home
Taburet Rufmee
Z textílie buklé, biely, šírka 48 cm, hĺbka 42 cm, výška 72 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Béžová, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Born Up 2in1 Luxe
Béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 70 kg
Na sklade
Posledné kúsky
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Style Born Up 2in1
Svetlosivá/v prírodnej farbe, nosnosť 70 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Kyoto
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 50x100 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 113 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Odkladací stolík Daniël
S doskou z dubového dreva, čierny, 50x30 cm, výška 54 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gazzda
Odkladací stolík Arp
Čierny/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Podnožka Hero
Ženilková, okrovožltá, šírka 71 cm, hĺbka 61 cm, výška 44 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Podnožka Hero
Ženilková, v horčicovej farbe, šírka 71 cm, hĺbka 61 cm, výška 44 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madina
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 45-52 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Podnožka Hero
Ženilková, tmavosivá, šírka 71 cm, hĺbka 61 cm, výška 44 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Lyon
Z dubového dreva, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Podnožka Chile
Béžová, šírka 58 cm, hĺbka 58 cm, výška 45 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Meowbaby
Penové ihrisko
S odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, khaki, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Zama
S podrúčkami, čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Tmavomodrá, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Easy Sleep
80x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 15 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 15. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Topper
160x200 cm, stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom, hrúbka 6 cm, nosnosť 250 kg
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Svetlosivá, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
WOOOD
Zásuvka pod posteľ Nikki
Povrchová úprava: lakovanie, biela, 90x200 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Truhla Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 80 cm, výška 45 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Meowbaby
Penové ihrisko
Z materiálu bouclé, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, biele, 88x90 cm, výška 27 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Keter
Skriňa do dielne XL
Plastová, 54x89 cm, výška 188 cm
(1)
Na sklade
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In A Bag
70x190 cm, extra mäkký, skladací, v horčicovej farbe, hrúbka 5 cm
(113)
Doručenie od 23. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In A Bag
70x190 cm, extra mäkký, skladací, v tehlovej farbe, hrúbka 5 cm
(113)
Doručenie od 23. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Novinka
Meowbaby
Penové ihrisko
Z materiálu bouclé, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, hnedé, 88x90 cm, výška 27 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Komponent - polica Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cmvýška 35 cmhĺbka 35 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Meowbaby
Penové ihrisko
Z materiálu bouclé, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, krémovobiele, 88x90 cm, výška 27 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skrinka Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Freyja
Z mangového dreva, v tmavo prírodnej farbe, 30x40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Marion
120x50 cm
(3)
Na sklade
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Easy Sleep
70x140 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 15 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
1
...
236
237
238
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok