Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 381 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tvilum
Knižnica Sign
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, antracitová, šírka 80 cm, výška 205 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detská knižnica Maren
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 43 cm, výška 126 cm, hĺbka 38,5 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(79)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Konferenčný stolík Ledge
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 52x66 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Koohi
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 50 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Koohi
V dekore duba, čierny, ø 45 cm, výška 50 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Odkladací stolík Franka
Z mangového dreva, hnedý/v prírodnej farbe, ø 25 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Brooklyn
95x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Taburet Mochi
Béžový, ø 70 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, tmavosivá
(2)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Zásuvka pod detskú posteľ Dallas
Z masívu borovica, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Konferenčné stolíky v súprave Amelia
2 ks, s doskou v dekore mramoru, biele/v zlatej farbe, ø 79 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Pino
90x200 cm, bez roštu, z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský sedací vak Dolly
Vlnený, krémovobiely, váha 2 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
V horčicovej farbe, šírka 118 cm, hĺbka 73 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Svetlosivá, šírka 118 cm, hĺbka 73 cm, výška 40 cm
(2)
Doručenie od 10. 11. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Yes Everyday
Taburet Anthea
Z textílie buklé, polohovací/s úložným priestorom, staroružový, ø 58 cm, výška 64 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Easy Sleep
60x120 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 15 cm, nosnosť 100 kg
Doručenie od 15. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Tmavomodrá, šírka 118 cm, hĺbka 73 cm, výška 40 cm
(17)
Doručenie od 10. 11. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Tyrkysovomodrá, šírka 118 cm, hĺbka 73 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Eladi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 168,5 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Simple PUR
80x160 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový/do postieľky, hrúbka 11 cm, nosnosť 90 kg
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (17)
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Simple PUR
90x160 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 11 cm, nosnosť 90 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (17)
-15 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Taburet Lorella
Zamatový, sivý, ø 60 cm, výška 42 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Skrinka Cambridge
Uzamykateľná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavozelená, šírka 80 cm, výška 101,5 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, tmavozelené
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
104,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Taburet Lorella
Zamatový, tmavozelený, ø 60 cm, výška 42 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
TV stolík Sherman
Z MDF, čierny, šírka 120 cm, výška 52 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Konferenčný stolík Bounds
Čierny, ø 76 cm, výška 40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Konferenčný stolík Sylvester
S mramorovou doskou, biely/v prírodnej farbe, 50x70 cm, výška 36 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed in Bag Creamy
70x190 cm, extra mäkký, skladací, krémovobiely, hrúbka 5 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
V dekore jaseňa, 50x110 cm
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Seaford
140x58 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Simple PUR
90x140 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 11 cm, nosnosť 90 kg
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (17)
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, taupe, počet párov topánok 6 , šírka 50 cm, výška 103 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, taupe
Doručenie od 6. 11. 2026
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, tmavozelená
Na sklade
Posledný kúsok
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Seaford
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 26 , šírka 56 cm, výška 129 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Konferenčný stolík Sticks
Z borovicového dreva, zelený, ø 60 cm, výška 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
1
...
248
249
250
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok