Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 369 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Nástenná, oceľová, čierna
(112)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, čierny, šírka 51 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Estique
Kovový, čierny/hnedý, šírka 36 cm, výška 60 cm, hĺbka 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Fino
Kovový, biely, šírka 58 cm, výška 95 cm, hĺbka 16 cm
(693)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Liliales
Poschodová, zo smrekového dreva, hnedá, šírka 44 cm, výška 40 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, modrá
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Lotus
Z preglejky, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 26 cm, hĺbka 10 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Forio
V prírodnej farbe, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský vešiak Rudy
Nástenný, z borovicového dreva, šírka 42 cm, výška 14 cm, hĺbka 7 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,54 €
s kódom
35,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na oblečenie
Pojazdný, kovový, čierny, 84x43 cm, výška 156 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
28,51 €
s kódom
35,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Odkladací stolík Herdys
Kovový, béžový, ø 42 cm, výška 52 cm
(1)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Skrinka na topánky Noris
Bambusová, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 69 cm, výška 35 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Skrinka na kľúče
Nástenná
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Odkladací stolík Austin
Oceľový, šalviový zelený, ø 46 cm, výška 52 cm
(4)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Feira
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 35 cm, výška 60 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
28,29 €
s kódom
35,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Ascona
Kovový, v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(903)
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z borovicového dreva, matne biely, šírka 51 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(276)
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 26. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál
Kovový, v striebornej farbe, šírka 56 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(204)
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Toronto
Kovový, v striebornej farbe, šírka 23 cm, výška 83 cm, hĺbka 23 cm
(310)
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Ascona
Kovový, čierny, šírka 41 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(20)
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Vešiak na kľúče Estique
Nástenný, kovový
(49)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Ovada
Poschodová, z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 44 cm, hĺbka 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Taburet Estela
Zamatový, s úložným priestorom, svetlohnedý, šírka 38 cm, hĺbka 38 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Taburet Estela
Zamatový, s úložným priestorom, svetlosivý, šírka 38 cm, hĺbka 38 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Taburet Estela
Zamatový, s úložným priestorom, tmavosivý, šírka 38 cm, hĺbka 38 cm, výška 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(15)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Konferenčné stolíky v súprave Alrik
2 ks, kovové, béžové, 38x38 cm, výška 41 cm
Na sklade
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 7
(5)
Na sklade
27,63 €
s kódom
34,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský organizér na hračky Calle
Drevený, v prírodnej farbe, 27x8x18 cm
(1)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(12)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, biely, 8x21 cm, výška 28 cm
(111)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Detská stolička Dog
Béžová, výška 28 cm, nosnosť 100 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Exclusive
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(143)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Vita
Čierny/v prírodnej farbe, 45x45 cm, výška 45 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Maze
Kovový, sivý, šírka 71 cm, výška 27 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Trestina
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(7)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v zlatej farbe
(10)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, biele, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(17)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, čierny, počet fliaš 50, čierny, šírka 50 cm, výška 108 cm, hĺbka 26 cm
(234)
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Detský kôš na hračky Cat
Z vodného hyacintu, s potlačou, v prírodnej farbe, ø 35x26 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Servírovací stolík Leiky
Na kolieskach, kovový, 29,5x41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Servírovací stolík Leiky
Na kolieskach, kovový, 29,5x41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
310
311
312
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok