Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 400 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Melo
Tmavohnedý, 50x100 cm, výška 41 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Carpi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 146 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Kreslo Debra
S výpletom, menčestrové, v tehlovej farbe, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 42 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Daroca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 180 cm, výška 38 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, hnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Daira
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Konferenčné stolíky v súprave Hillary
2 ks, v dekore duba, krémovobiele/v prírodnej farbe, ø 70 cm, výška 38 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Peta
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 161 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou z kameňa, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
747,20 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Cailin
Krémovobiely, 56x90 cm, výška 40 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou v dekore mramoru, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
633,60 €
s kódom
792 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, svetlosivé, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
Kovový, v striebornej farbe, šírka 75 cm, výška 5 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
Kovový, oranžový, šírka 75 cm, výška 5 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nočný stolík AtHand
Závesný/s poličkami, v dekore duba, v prírodnej farbe, 30x20 cm, výška 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Kovový, čierny, šírka 65 cm, výška 190 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Mosi
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
544 €
s kódom
680 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Knižnica Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
929,60 €
s kódom
1 162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Lorenza
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivý/béžový, šírka 180 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 79 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
919,20 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 230 cm, výška 44 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
277,60 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 144 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Mudri
S doskou z akácie, 100x200 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
916 €
s kódom
1 145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Singa
Polohovacia, pravý roh/s leňoškou, s odnímateľným poťahom, béžová, štvormiestna, šírka 296 cm, hĺbka 180 cm, hĺbka sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 912 €
s kódom
2 390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Yoko
180x200 cm, stredne tvrdý, penový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 22 cm, nosnosť 250 kg
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
477,60 €
s kódom
597 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Juno
180x200 cm, tvrdý, pružinový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 26 cm, nosnosť 250 kg
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Eva
160x200 cm, stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny, z pamäťovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 250 kg
Doručenie od 9. 12. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Matrac Eva
180x200 cm, stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny, z pamäťovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 250 kg
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohovka Blok
Ženilková, béžová, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 116 €
s kódom
1 395 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Piramid
Čalúnená, zamatová, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
317
318
319
320
321
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok