Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Decora
16x21 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
42x52 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Woods
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
15x10 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
15x20 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 7x7/rozmer fotografie: 9x13/rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,74 €
s kódom
19,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, svetlohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(21)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
20x15 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
18x23 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Maximex
Protislnečná fólia
Na okno, 56x200 cm
(10)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
29x53 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
42x52 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
16,97 €
s kódom
21,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, modrý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(13)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, červený, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(6)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
47x57 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 40x50
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, sklenený
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
knor
Rámček Beech
44x27 cm, na stenu, plastový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
44x54 cm, na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 40x50
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
23x18 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Yellowstone
51x27 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Yellowstone
39x39 cm, na stenu, tmavosivý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet fotografií (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Yellowstone
51x27 cm, na stenu, tmavosivý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet fotografií (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,64 €
s kódom
22,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
26x18 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátne
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
39x39 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu