Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
896 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
15x20 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
29x53 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
42x52 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
23x32 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
12x17 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
15x20 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
25x48 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytok, 200x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Ambiance
Samolepky Subway Tiles White
30 ks, na kachličky, 20x10 cm
(3)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
1,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Abstract Sunset
Na stenu, 120x250 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Ambiance
Samolepky Marble Tiles Florencia
24 ks, na kachličky, 15x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
1,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Tutku
Drevená/kovová, výška 58 cm
(85)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,88 €
s kódom
33,60 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Rámček
17x22 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
22x27 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
12x17 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x24 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(14)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Small Mirros
Kovová, výška 90 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Circly
150x60 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Sky
120x60 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Paradise Beach
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
20x25 cm, stojací/na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Fern
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
knor
Obrazy v súprave Relax
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(120)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Beach
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
knor
Obrazy v súprave Aesthetic
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(73)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
28x38 cm, na stenu, plastový, hnedý, rozmer fotografie: 24x30
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Isernia
44,5x28,5 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,13 €
s kódom
28,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, s rámom/sklenený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Rámček Loft
30x24 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
53x73 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 50x70
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
43x53 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
43x53 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
43x53 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 40x50
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
1
...
14
15
16
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu