Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
896 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Whisper 1
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Yellow
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stardust
91x121 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Soft Embrace 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Frequency 2
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Shadow 1
102x102 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Soundgarden 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Invisible
121x91 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Rustic Revival
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Quiet Friction 1
102x102 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Nástenná dekorácia Adhira
Kovová, výška 95 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
83x83 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
83x123 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Talent
80x120 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
82,5x122,5 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Gallery
60x80 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
58,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(4)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
House Nordic
Rámčeky v súprave Madison
21x30 cm, 3 ks, na stenu, v svetlo prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
Doručenie od 19. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
10,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Rámčeky v súprave Aspen
30x40 cm, 3 ks, na stenu, čierne, rozmer fotografie: 21x30/rozmer fotografie: 30x40
Doručenie od 19. 10. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Rámček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/sklenený, červený/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Rámček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/sklenený, svetlomodrý/v striebornej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz LED
50x150 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosadznej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
11x16 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu