Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Matisse
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
13,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obrazy v súprave Planets
30x40 cm, 5 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
48x58 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 40x50
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Rámček Flute
57x99 cm, na stenu, kovový/sklenený, lesklý čierny, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 20x25
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Bowerbird
22x28 cm, drevený, biely/béžový, rozmer fotografie: 13x18
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlasting
Ø 70 cm, tlačený
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
48x58 cm, na stenu, plastový, matne čierny, rozmer fotografie: 40x50
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Pirate
24x9 cm, drevený, červený, rozmer fotografie: 7x7
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Bowerbird
19x24 cm, drevený, biely/béžový, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Profile
29x41 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
80x100 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
120x200,5 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Branch
70x100 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 6. 11. 2026
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
15
16
17
18
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu